Відмінності між версіями «Група1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
| bgcolor="#D2AEE8"|<FONT face="Courier New" size="3">'''Розвязання проблеми'''</font> | | bgcolor="#D2AEE8"|<FONT face="Courier New" size="3">'''Розвязання проблеми'''</font> | ||
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють оцінювати. |
| − | |Пояснити як потрібно | + | |Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу. |
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. | ||
| − | Навести приклади | + | Навести приклади самооцінки проміжного та кінцевого результатів. |
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють оцінювати проміжні результати. |
| − | |Створення конкретних інструкцій щодо | + | |Створення конкретних інструкцій щодо оцінки проміжних результатів. |
|- | |- | ||
| − | |Не вміють | + | |Не вміють взаємооцінювати |
|Обговорення проміжних результатів між групами та в середені груп. | |Обговорення проміжних результатів між групами та в середені груп. | ||
|- | |- | ||
Версія за 09:56, 15 серпня 2013
| Проблема | Розвязання проблеми |
| Не вміють оцінювати. | Пояснити як потрібно оцінювати свою роботу.
Спостерігати за роботою учнів та вносити корективи. Навести приклади самооцінки проміжного та кінцевого результатів. |
| Не вміють оцінювати проміжні результати. | Створення конкретних інструкцій щодо оцінки проміжних результатів. |
| Не вміють взаємооцінювати | Обговорення проміжних результатів між групами та в середені груп. |
| Не вміють розподіляти ролі | Пояснити роль кожного учня в проекті. |