Відмінності між версіями «Детальніше про Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81»
Oxi70 (обговорення • внесок) (Створена сторінка: == '''Досягнення наших учнів''' == ===Обласний рівень === ''Українська мова і література'' Всеукр…) |
Oxi70 (обговорення • внесок) (→Міський рівень) |
||
(не показані 10 проміжних версій 2 учасників) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
− | |||
== '''Досягнення наших учнів''' == | == '''Досягнення наших учнів''' == | ||
===Обласний рівень === | ===Обласний рівень === | ||
− | ''Українська мова і література'' | + | '''Українська мова і література''' |
− | Всеукраїнський конкурс з Української мови і літератури ім. Щевченко Т.Г. | + | |
− | + | Всеукраїнський конкурс з Української мови і літератури ім. Щевченко Т.Г. | |
+ | |||
+ | Михайленко Іван, 7-А клас, підготувала Михайленко Тетяна Леонідівна | ||
'''Географія''' | '''Географія''' | ||
+ | |||
Олімпіада ІІІ м. | Олімпіада ІІІ м. | ||
+ | |||
Коротя Катерина, 8-В клас, підготувала Брічка Людмила Василівна | Коротя Катерина, 8-В клас, підготувала Брічка Людмила Василівна | ||
'''Економіка''' | '''Економіка''' | ||
+ | |||
Олімпіада ІІІ м. | Олімпіада ІІІ м. | ||
+ | |||
Голобородько Ірина, 11-м,підготувала Приходько Галина Петрівна | Голобородько Ірина, 11-м,підготувала Приходько Галина Петрівна | ||
+ | |||
+ | '''Хімія''' | ||
+ | |||
+ | Олімпіада ІІІ м. | ||
+ | |||
+ | Махорт Анатолій, 11-М, підготувала Казанцева Інна Петрівна | ||
+ | |||
+ | '''Фізика''' | ||
+ | |||
+ | МАН ІІІм | ||
+ | |||
+ | Махорт Анатолій, 11-М, підготувала Єфімушкін Георгій Олександрович | ||
=== Міський рівень === | === Міський рівень === | ||
+ | '''Українська мова і література''' | ||
+ | Конкурс "Юний філолог" ІІІ м. | ||
+ | |||
+ | Васюхно Ганна, 10-М, підготувала Дем'яненко Вікторія Кузьмівна | ||
+ | |||
+ | '''Английська мова''' | ||
+ | Конкурс "Лінгва" ІІ м. | ||
+ | |||
+ | Прибора Юлія, 11-П, підготувала Черноусова Надія Іванівна | ||
+ | |||
+ | '''Економіка''' | ||
+ | МАН ІІІм. | ||
+ | Сокур Марина, 10-Т, підготувала Приходько Галина Петрівна | ||
+ | |||
+ | Олімпіада | ||
+ | Голобородько Ірина,Ім, 11-М, підготувала Приходько Галина Петрівна | ||
+ | |||
+ | Сумцова Єлизавета,ІІм, 11-М, підготувала Приходько Галина Петрівна | ||
+ | |||
+ | Заікіна Дарина ІІІм,9-М, підготувала Приходько Галина Петрівна | ||
+ | |||
+ | '''Математика''' | ||
+ | |||
+ | МАН ІІм.Хуповець Дмитро, 9-М, підготувала Деркач Тетяна Григорівна | ||
+ | |||
+ | "Студія геометричних ідей" | ||
+ | |||
+ | Сумцова Єлізавета,11-М, Ім, підготувала Чайко Оксана Анастасіївна | ||
+ | |||
+ | Савченко Ганна,9-М, ІІм,підготувала Шаліманова Олена Миколаївна | ||
+ | |||
+ | Ульшин Максим, 8-М, Ім, підготувала Кладова Лідія Дмитрівна | ||
+ | |||
+ | |||
+ | '''Інформатика''' | ||
+ | |||
+ | МАН ІІІм, Голобородько Ірина,Ім, 11-М, підготувала Власенко Тетяна Володимірівна | ||
+ | |||
+ | Конкурс "Моє Криворіжжя" Ім, Власенко Іван,7-Б, підготувала Власенко Тетяна Володимірівна | ||
+ | |||
+ | '''Фізика''' | ||
+ | |||
+ | МАН ІІм, Махорт Анатолій, 11-М, підготував Єфімушкін Георгій Олександрович | ||
+ | |||
+ | '''Хімія''' | ||
+ | |||
+ | Олімпіада ІІІм, Долгіх Ростіслав, 8-Б, підготувала Казанцева Інна Петрівна | ||
+ | |||
+ | '''Основи права''' | ||
+ | |||
+ | Олімпіада ІІІм, Муляр Валерія, 11-М, підготувала Трощинська Лариса Юріївна | ||
+ | |||
+ | '''Трудове навчання''' | ||
+ | |||
+ | Олімпіада ІІІм, Дрель Валерія, підготувала Власюк Марина Миколаївна | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81]] | ||
+ | |||
+ | [[category:TEO]] |
Поточна версія на 20:13, 2 квітня 2011
Досягнення наших учнів
Обласний рівень
Українська мова і література
Всеукраїнський конкурс з Української мови і літератури ім. Щевченко Т.Г.
Михайленко Іван, 7-А клас, підготувала Михайленко Тетяна Леонідівна
Географія
Олімпіада ІІІ м.
Коротя Катерина, 8-В клас, підготувала Брічка Людмила Василівна
Економіка
Олімпіада ІІІ м.
Голобородько Ірина, 11-м,підготувала Приходько Галина Петрівна
Хімія
Олімпіада ІІІ м.
Махорт Анатолій, 11-М, підготувала Казанцева Інна Петрівна
Фізика
МАН ІІІм
Махорт Анатолій, 11-М, підготувала Єфімушкін Георгій Олександрович
Міський рівень
Українська мова і література Конкурс "Юний філолог" ІІІ м.
Васюхно Ганна, 10-М, підготувала Дем'яненко Вікторія Кузьмівна
Английська мова Конкурс "Лінгва" ІІ м.
Прибора Юлія, 11-П, підготувала Черноусова Надія Іванівна
Економіка МАН ІІІм. Сокур Марина, 10-Т, підготувала Приходько Галина Петрівна
Олімпіада Голобородько Ірина,Ім, 11-М, підготувала Приходько Галина Петрівна
Сумцова Єлизавета,ІІм, 11-М, підготувала Приходько Галина Петрівна
Заікіна Дарина ІІІм,9-М, підготувала Приходько Галина Петрівна
Математика
МАН ІІм.Хуповець Дмитро, 9-М, підготувала Деркач Тетяна Григорівна
"Студія геометричних ідей"
Сумцова Єлізавета,11-М, Ім, підготувала Чайко Оксана Анастасіївна
Савченко Ганна,9-М, ІІм,підготувала Шаліманова Олена Миколаївна
Ульшин Максим, 8-М, Ім, підготувала Кладова Лідія Дмитрівна
Інформатика
МАН ІІІм, Голобородько Ірина,Ім, 11-М, підготувала Власенко Тетяна Володимірівна
Конкурс "Моє Криворіжжя" Ім, Власенко Іван,7-Б, підготувала Власенко Тетяна Володимірівна
Фізика
МАН ІІм, Махорт Анатолій, 11-М, підготував Єфімушкін Георгій Олександрович
Хімія
Олімпіада ІІІм, Долгіх Ростіслав, 8-Б, підготувала Казанцева Інна Петрівна
Основи права
Олімпіада ІІІм, Муляр Валерія, 11-М, підготувала Трощинська Лариса Юріївна
Трудове навчання
Олімпіада ІІІм, Дрель Валерія, підготувала Власюк Марина Миколаївна