Відмінності між версіями «10.07.2013.Тернопіль.Модуль 6. Група 2»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|- | |- | ||
|Безпечна робота учнів в Інтернеті | |Безпечна робота учнів в Інтернеті | ||
| − | |Співпраця батьків, вчителів інформатики та учителів-предметників | + | |Співпраця батьків, вчителів інформатики та учителів-предметників; використання програм "Батьківський контроль" |
|- | |- | ||
|Вікові особливості засвоєння навичок роботи в Інтернеті | |Вікові особливості засвоєння навичок роботи в Інтернеті | ||
| − | |Врахування вікових особливостей і потреб учнів | + | |Врахування вікових особливостей і потреб учнів; проведення анкетування. тренінгів з проблеми |
|} | |} | ||
Версія за 13:36, 10 липня 2013
| Проблема | Шляхи вирішення |
| Безпечна робота учнів в Інтернеті | Співпраця батьків, вчителів інформатики та учителів-предметників; використання програм "Батьківський контроль"
|
| Вікові особливості засвоєння навичок роботи в Інтернеті | Врахування вікових особливостей і потреб учнів; проведення анкетування. тренінгів з проблеми |