Відмінності між версіями «Портфоліо Вельми»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 12 проміжних версій цього учасника)
Рядок 4: Рядок 4:
 
'''
 
'''
 
Чи впливає конфлікт на розвиток особистості'''
 
Чи впливає конфлікт на розвиток особистості'''
 +
 +
[http://psihologief.blogspot.com/ блог навчання]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Рядок 27: Рядок 29:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYYXFyZUNCNFBBbVU/edit шаблон презентації]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYZGc5bjEtRWNyUFE/edit шаблон презентації]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYRGIzOFNKdW44azQ/edit графік оцінювання]
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYNU5UaHE2UWpEVTQ/edit форма оцінювання]
 +
 
 +
 
 +
'''''Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше  оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, Анкетування, презентації основних запитань. Впродовж виконання проекту учні використовують анкетування та консультації вчителя. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Учні використовують розроблену  форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.'''''
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYYVJPVjlfU0o4dHc/edit буклет]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B_R03Nl3sBpYS3B1WHZmbkV4TFU/edit презентація]
 +
 +
[http://psihologiea.blogspot.com/ результати пректу]
 +
 +
  
Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Конфліктологія»
+
''Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Конфлыкти». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому  про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання.
Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому  про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання.
+
 
Далі проводить обговорення наступних питань:
 
Далі проводить обговорення наступних питань:
 
Понятие конфликт
 
Понятие конфликт
Рядок 41: Рядок 58:
  
 
Можно ли прожить без конфликтов
 
Можно ли прожить без конфликтов
 
 
Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації.
 
Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації.
Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети.
+
Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Для чого люди працюють?» і роблять висновки.
Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Як стати успішним і що нам в цьому допоможе» і роблять висновки.
+
Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.''
Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 15:25, 19 червня 2013


Назва навчальної теми

Чи впливає конфлікт на розвиток особистості

блог навчання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Психологія, Людина і світ, Єтика

Вік учнів, клас

9 клас

14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Під час роботи учням необхідно ознайомитись з ключовими поняттями конфлікту, розглянути негативні та позитивні сторонни конфлікту. Закріпити навички корректного спілкування. Навчитися знаходити безпроблемний вихід з конфліктних ситуацій.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

шаблон презентації

графік оцінювання

форма оцінювання


Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, Анкетування, презентації основних запитань. Впродовж виконання проекту учні використовують анкетування та консультації вчителя. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

буклет

презентація

результати пректу


Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Конфлыкти». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань: Понятие конфликт

Разновидности конфликта

Влияет ли конфликт на развитие личности

Можно ли прожить без конфликтов Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в дві групи – статисти і практики за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Разом створюють презентацію за відповідним шаблоном та електронний документ – блог, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом, свої роздуми з питання «Для чого люди працюють?» і роблять висновки. Як результат – захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вельма Юлія Олександрівна


Фах, навчальний предмет

Практичний психолог


Навчальний заклад

ЗШ №2

Місто\село, район, область

м.Павлоград

Контактні дані

psihologiea@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.06.13 – 03.07.13


Місце проведення тренінгу

м.Павлоград

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна