Відмінності між версіями «Портфоліо Аненко Ірини»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
На початку роботи над проектом учні заповнюють [https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#recent], в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, де застосовується комп’ютерна графіка. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом зі створення презентації, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Форма оцінювання презентації  використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації  попередньо до оцінки вчителя. Також вчитель оцінює знання та здобуті навички роботи з графічними редакторами за допомогою [https://docs.google.com/file/d/0B8ZcJN1SnYtmYXhWUnozUHM3SGM/edit]. Після завершення учнями їх проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків.
+
На початку роботи над проектом учні заповнюють [https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#recent], в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, де застосовується комп’ютерна графіка. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом зі створення презентації, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Форма оцінювання презентації  використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації  попередньо до оцінки вчителя. Також вчитель оцінює знання та здобуті навички роботи з графічними редакторами за допомогою тесту[https://docs.google.com/file/d/0B8ZcJN1SnYtmYXhWUnozUHM3SGM/edit]. Після завершення учнями їх проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 10:42, 12 червня 2013


Назва навчальної теми

Людина як частина екосистеми Земля

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія основи здоров'я географія

Вік учнів, клас

11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні будуть досліджувати основні причини забруднення навколишнього середовища в нашому місті. Дізнаються яке становище зі сміттям в нашому регіоні, як розв’язують проблему утилізації твердих побутових відходів у світі , розглянуть переваги і недоліки сміттєспалювальних заводів, виявлять причину засміченості території міста і з’ясують, що ж залежить від кожного з нас, щоб наше місто, планета були чистими. Додатково для учнів будуть проведені конкурси «Збережи ялинку» та «Запропонуй кращий спосіб вторинного використання побутового сміття». В бібліотеці та Інтернеті учні будуть шукати інформацію про передові способи утилізації сміття та екологічний стан нашого міста. На завершення проекту учні презентують свій проект.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні заповнюють [2], в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, де застосовується комп’ютерна графіка. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом зі створення презентації, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Форма оцінювання презентації використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації попередньо до оцінки вчителя. Також вчитель оцінює знання та здобуті навички роботи з графічними редакторами за допомогою тесту[3]. Після завершення учнями їх проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Аненко Ірина Артурівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії та основ здоров'я


Навчальний заклад

КЗСШІ №5

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

irenaanenko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 02. по 17.12 2013

Місце проведення тренінгу

КЗСШІ №5

Тренери

Кравоцюк Лариса Семенівна