Відмінності між версіями «Портфоліо Савіцький О. М.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Тренери)
 
(не показані 39 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
 +
== '''''Апаратне забезпечення інформаційних систем''''' ==
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
== '''''Інформатика''', технології'' ==
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
14-15 років, 9 клас
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
'''''
 +
'''Даний проект дозволить учням не тільки опанувати теоретичний матеріал, який переважає в даній темі, але й на практиці спробувати розібратися у будові комп’ютера, його компонентів, платформах.
 +
Проект спрямований на розвиток особистих вмінь та навичок. Які в процесі роботи розвивають вміння знаходити інформацію, вміння відбирати потрібні дані, вміння спілкуватися у групі під час роботи над проектом, вміння аналізувати виконану роботу та отриманні результати, вміння представити виконання роботи, вміння звітувати про виконану роботу.''' '''''
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://docs.google.com/document/d/1_g6gtWWA2dn8yWCroGRY3zXhOqi1QLiDkjDpuG0gYxU/edit План впровадження]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B9z2Gen1QLgBQ0llMXdGdnY4MGs/edit?usp=sharing План вивчення]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Будову ПК відбувається при заповненні ними таблиці [https://docs.google.com/file/d/0B9z2Gen1QLgBUFdtUDc5NTBpalE/edit?usp=sharing З-Х-Д]. Під час заповнення своєї презентації учні формують свої навчальні цілі і аналізують власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Запропонування для учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надати можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надати час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Організувати [https://docs.google.com/file/d/0B9z2Gen1QLgBVW9lVUxkMDVkN3c/edit?usp=sharing самооцінювання] та взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцінювання учнів під час підсумкового обговорення Ключового запитання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Вчитель демонструє [https://docs.google.com/presentation/d/1REozh-AyZPGvDr4BJZbJwvsRCIP2LYLVbCePXngBQdw/edit#slide=id.p13 презентацію], а учні в ході демонстрації знайомляться з темою проекту. Під час презентації заповнюють таблицю «ЗХД» для первинного оцінювання навчальних потреб учнів. За результатами оцінювання вчитель формулює питання, які цікавлять учнів, повідомляє проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Вчитель об’єднує учнів в 4 групи. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляє ролі, які виконуватимуть різні члени групи. В ході роботи над проектом, учні виконують дослідницьке завдання: за допомогою пошуку інформації в мережі Інтернет, опитування друзів чи родичів за кордоном учні відшуковують цікаву та загально невідому інформацію про об’єкти відповідно до завдань кожної групи. Вчитель надає інструкції та правила роботи за комп’ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної для проекту інформації, проводять опитування. Учитель пояснює, що при використанні в проектній діяльності веб-сайтів та інших джерел, учням необхідно вказувати посилання на джерело інформації. Учні створюють блог для спілкування та обговорення матеріалів проектної діяльності, виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми, заповнюють форми для самооцінки та взаємооцінки. Працюючи в групах учні створюють [http://timemanageschool.blogspot.com/ кінцевий продукт своєї діяльності]. Кожна група презентує свою роботу на підсумковому уроці а також роботу кожного у групі. По завершенню навчального проекту, вчитель разом із учнями повертається до Ключового запитання. Вчитель пропонує учням відповісти на це запитання у їхньому блозі, а також надає їм свої коментарі до їх записів. Вчитель нагадати учням, що інформація має бути не загальновідомою. По завершенню даної роботи, проводиться обговорення всім класом. Вчитель знову повертається до Таблиці ЗХД і пропонує заповнити останню колонку. У заключній частині проекту учні використовують [https://docs.google.com/document/d/1tvtF1iFQJv3fgoAkuyom_oSOfsy4z-TEH3WoCv22VTQ/edit критерії оцінки співпраці], щоб оцінити свою роботу в групі і розмірковують про отриманні знання і навики. Вони також обговорюють розвиток навиків, необхідних у 21 столітті, таких як використання технологій, співпраця, творчість та інші. Оскільки це груповий проект, оцінюються навички співпраці спільно із знанням предмету. Підводяться підсумки та виставляються оцінки.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
'''''Олег Савіцький'''''
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
вчитель інформатики
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
[http://www.gym2.km.ua Гімназія №2 м.Хмельницький]
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м.Хмельницький
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
e-mail: savitoleg@ukr.net
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 
+
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього". м. Хмельницький, 5 - 11 червня 2013р
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
05.06.2013-11.06.2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Гімназія №2
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
Дрижал О.М.
 
Дрижал О.М.
[[Категорія: Шаблони]]
+
 
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 07:44, 11 червня 2013


Назва навчальної теми

Апаратне забезпечення інформаційних систем

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, технології

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект дозволить учням не тільки опанувати теоретичний матеріал, який переважає в даній темі, але й на практиці спробувати розібратися у будові комп’ютера, його компонентів, платформах. Проект спрямований на розвиток особистих вмінь та навичок. Які в процесі роботи розвивають вміння знаходити інформацію, вміння відбирати потрібні дані, вміння спілкуватися у групі під час роботи над проектом, вміння аналізувати виконану роботу та отриманні результати, вміння представити виконання роботи, вміння звітувати про виконану роботу.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Будову ПК відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Під час заповнення своєї презентації учні формують свої навчальні цілі і аналізують власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Запропонування для учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надати можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надати час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Організувати самооцінювання та взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцінювання учнів під час підсумкового обговорення Ключового запитання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель демонструє презентацію, а учні в ході демонстрації знайомляться з темою проекту. Під час презентації заповнюють таблицю «ЗХД» для первинного оцінювання навчальних потреб учнів. За результатами оцінювання вчитель формулює питання, які цікавлять учнів, повідомляє проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Вчитель об’єднує учнів в 4 групи. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляє ролі, які виконуватимуть різні члени групи. В ході роботи над проектом, учні виконують дослідницьке завдання: за допомогою пошуку інформації в мережі Інтернет, опитування друзів чи родичів за кордоном учні відшуковують цікаву та загально невідому інформацію про об’єкти відповідно до завдань кожної групи. Вчитель надає інструкції та правила роботи за комп’ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної для проекту інформації, проводять опитування. Учитель пояснює, що при використанні в проектній діяльності веб-сайтів та інших джерел, учням необхідно вказувати посилання на джерело інформації. Учні створюють блог для спілкування та обговорення матеріалів проектної діяльності, виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми, заповнюють форми для самооцінки та взаємооцінки. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група презентує свою роботу на підсумковому уроці а також роботу кожного у групі. По завершенню навчального проекту, вчитель разом із учнями повертається до Ключового запитання. Вчитель пропонує учням відповісти на це запитання у їхньому блозі, а також надає їм свої коментарі до їх записів. Вчитель нагадати учням, що інформація має бути не загальновідомою. По завершенню даної роботи, проводиться обговорення всім класом. Вчитель знову повертається до Таблиці ЗХД і пропонує заповнити останню колонку. У заключній частині проекту учні використовують критерії оцінки співпраці, щоб оцінити свою роботу в групі і розмірковують про отриманні знання і навики. Вони також обговорюють розвиток навиків, необхідних у 21 столітті, таких як використання технологій, співпраця, творчість та інші. Оскільки це груповий проект, оцінюються навички співпраці спільно із знанням предмету. Підводяться підсумки та виставляються оцінки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олег Савіцький

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

Гімназія №2 м.Хмельницький

Місто\село, район, область

м.Хмельницький

Контактні дані

e-mail: savitoleg@ukr.net

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього". м. Хмельницький, 5 - 11 червня 2013р

Дати проведення тренінгу

05.06.2013-11.06.2013

Місце проведення тренінгу

Гімназія №2

Тренери

Дрижал О.М.