Відмінності між версіями «SPECIAL DAYS IN GREAT BRITAIN»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Діяльність учнів і вчителя)
Рядок 50: Рядок 50:
 
- визначає доцільність та результативність такого виду робіт.
 
- визначає доцільність та результативність такого виду робіт.
  
''Мої файли''
+
=Мої файли=
 +
Презентація учителя [http://docs.google.com/file/d/0B4iVAuI1fwa0dkFPTERCb3BNa3M/edit]
 +
презентація учнів [http://docs.google.com/file/d/0B4iVAuI1fwa0Z3lCb2E4akhWZ1U/edit]
  
 
''Мої закладки''
 
''Мої закладки''
  
 
==ТРЕНІНГИ==
 
==ТРЕНІНГИ==

Версія за 14:29, 10 червня 2013



Назва проекту

SPECIAL DAYS IN GREAT BRITAIN

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова Інформатика

Навчальна тема

GREAT BRITAN

Вік учнів, клас

3 клас 8-9 років

Стислий опис проекту

Учні 3 класу розроблять проект “Моє улюблене свято Великобританії“ під час виконання якого дізнаються про особливості підготовки та святкування традиційних фестивалів та свят у Великобританії. Вчитимуться працювати з електронною літературою, матеріалами, запропонованими учителем, та додатковою літературою. Розвиватимуть вміння відбирати найважливіші та найцікавіші відомості про історію, культуру країни, її звичаї та традиції

Повний План вивчення теми

План вивчення теми [1]

Навчальні цілі

Pозширити лексичний кругозір учнів з теми; тренувати вміння учнів обирати основну інформацію та робити короткі повідомлення про певні події та факти;познайомити учнів з культурою Великобританії, з деякими національними традиціями британців;збагачувати духовний світ дитини,сприяти формуванню в учнів образу країни,мова якої вивчається;залучати до діалогу культур – англомовної та рідної.

Опис оцінювання

На початку проекту учні, визначившись з темою, обговорюють з учителем аспекти роботи, які можуть викликати труднощі під час виконання. Учитель консультує учнів стосовно вимог та критеріїв оцінювання проектів. На другому етапі роботи учні надають зібрану інформацію учителю для ознайомлення,обговорення та коригування. Наприкінці роботи учні представляють оформлені проекти та отримують оцінку учителя, згідно з критеріями, які повідомлялись та обговорювались раніше. Разом з учнями проводиться аналіз отриманих результатів.

Діяльність учнів і вчителя

На початку проекту Учні: - обирають тему проекту, обговорюють її . Ставлять перед собою певні завдання. . Учні класу об’єднуються у 2 групи, кожна з яких буде розробляти свій проект. Діти ознайомлюються з мовним та мовленнєвим матеріалом з теми. Учитель: . Вчитель пояснює основні етапи проекту, як саме буде виглядати робота над проектом. Для підвищення зацікавленості та до роботи учитель демонструє власну презентацію. Керує розподілом учнів на групи.

Впродовж роботи над проектом Учні: - досліджують матеріал з обраної теми. Обирають найголовніші та найцікавіші відомості з вибраної теми. Зібраний матеріал учні передають учителю, який перевіряє доцільність наданої інформації, коригує її та звертає увагу учнів на недоліки роботи. З допомогою учителя оформлюють проект. Учитель - направляє, радить, всебічно керує процесом; - консультуює учнів, повідомляє проміжні результати; - спостерігає за поведінкою і використанням навичок.

Наприкінці роботи над проектом Учні: - представляють результат своєї роботи у вигляді коротких ілюстрованих повідомлень або презентацій; - представляють захист проекту; - повідомляють висновки щодо виконаної роботи; Учитель: - оцінює роботу учнів, згідно з критеріями; - проводить аналіз результатів та обговорює їх з учнями; - підводить підсумки спільної роботи над проектом; - визначає доцільність та результативність такого виду робіт.

Мої файли

Презентація учителя [2] презентація учнів [3]

Мої закладки

ТРЕНІНГИ