Відмінності між версіями «Портфоліо Ушака Олександра»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Фах, навчальний предмет)
(Навчальний заклад)
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Смичинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==

Версія за 09:05, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

Чому мистецтво потрібно людині?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво, образотворче мистецтво, художня культура

Вік учнів, клас

10-14 років, 5-9 класи

Стислий опис проекту

Мій проект присвячений темі «Чому мистецтво потрібно людині». Буде Виконувавтись учнями 9-х класів. В проекті будуть за інтегровані предмети «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Художня культура».

Учні навчатимуться самостійно працювати в мережі «Інтернет». Вчителем буде розроблена власна презентація. 

Для того щоб організувати дослідження – мережа «Інтернет». Вчитель ознайомить з поняттям «Авторське право». Вчителем заздалегідь буде створена форма адрес сайтів для переліку адрес веб-сайтів. З метою отримання думки громадськості, учнями буде підготовлений опитувальник з різноманітних питань, який вони потім розташують у власному блозі. Також у блозі буде розташований мережевий опитувальник з метою розміщення думки громадськості.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Форму З-Х-Д та Т-таблицю учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні поділяються на групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання іх проектної діяльності В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою форм оцінювання та контрольних списків оцінюються продукти проектної діяльності учнів. Контрольні списки оцінювання надаються учнів на початку проектної діяльності, форми оцінювання використовуються всередині проекту. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Оцінка отриманих портфоліо проктів та продукту проектної діяльності.

Діяльність учнів та вчителя

Вчителем буде підготовлено буклет, власну презентацію з метою заохочення якнайбільше дітей для участі в проекті. Учні об’єднуються в групи, кожній групі дається окреме завдання і працюють за своїм напрямом. З метою пошуку корисної інформації діти попрацюють в мережі «Інтернет», а також попрацюють з друкованими матеріалами з метою зрівняння інформації на достовірність. Вчителем буде підготовлений опитувальник з метою отримання думки громадськості, а самостійний опитувальник буде розміщений у власному блозі дітей.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олександр Ушак

Фах, навчальний предмет

Вчитель музичного мистецтва

Навчальний заклад

Смичинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери