Відмінності між версіями «Портфоліо Стрелок Тетяни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів. Форму З-Х-Д та Т-таблицю учні заповнюють під час вступної презентації вчителя.
+
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів. Форму [https://docs.google.com/file/d/0B1zvhkXsa0xLVlVPdHZOa0RMdUk/edit?usp=sharing З-Х-Д] та Т-таблицю учні заповнюють під час вступної [https://docs.google.com/file/d/0B1zvhkXsa0xLeUx5dFd1Z3NIOTg/edit?usp=sharingпр презентації вчителя].
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 09:50, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

Історія-наука про минуле людства.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України,всесвітня історія,етика,курс"Людина і світ"

Вік учнів, клас

10=11років,5клас.

Стислий опис проекту

Мій проект присвячений темі «Історія - наука про минуле людства». Виконується учнями 5-х класів. Учні навчилися самостійно працювати в мережі «Інтернет». Вчителем буде розроблена власна презентація . Для того,щоб організувати роботу,провести дослідження – мережа «Інтернет». Вчитель ознайомить з поняттям – «Авторське право». Вчителем заздалегідь буде створена форма адрес-сайтів для створення переліку адрес веб-сайтів. З метою отримання думки громадськості учнями буде підготовлений мережувальний опитувальник, який вони потім розташують у власному блозі. Блог створено з метою спілкування з іншими учнями дізнатися їхню думку стосовно нашого проекту,презентувати себе в мережі Інтернет. Наприкінці проекту заплановано провести фольклорне свято

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів. Форму З-Х-Д та Т-таблицю учні заповнюють під час вступної презентації вчителя.

Діяльність учнів та вчителя

Учні класу об’єднуються в групи по п’ять учнів. кожній групі дається окреме завдання Вчителем буде підготовлено буклет, і власну презентацію з метою заохочення якнайбільше залучити дітей для участі в даному проекті. У буде підготовлений мережувальний опитувальник з метою отримання думки громадськості. Цей опитувальник буде розміщено у власному блозі дітей.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери