Відмінності між версіями «Великобританія нашими»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Мета дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
До початку роботи над проектом було проведено опитування молодих людей з приводу здорового способу життя та шкідливих звичок.
+
Культура жителів Великобританії в основному визначається культурою Англії, з додаванням місцевих культурних традицій Шотландії, Уельсу і Північної Ірландії, а також, хоч і у меншій мірі, культурами десятків країн, що одного разу були колоніями Британської Імперії.
 
+
Широкомасштабні зміни в культурі Великобританії відбулися після 1945 року. Найбільш примітними зразками цих змін може послужити перетворення Ліверпуля, а потім і Лондона, в центри світової поп-культури в 1960-х роках. "Бітлз" були лише найпершими і найбільш відомими з британських рок-груп, які підкорили мир. Британські модельєри одягу прославилися своїм авангардним стилем, і яскравий одяг з магазинів на Карнабі Стріт і Кингз Роад став відомий далеко за межами Лондона. Окрім цих змін, а також менш значного пожвавлення в інших областях культури після закінчення Другої Світової Війни, значні зміни відбулися в самому суспільстві. Найбільш помітною зміною стало підвищення рівня освіти. Кількість учнів, що продовжують навчання після закінчення школи, значно збільшилася в другій половині 40- років 20-го століття. В той же час значний збільшилася кількість університетів, коледжів і інших повчальних організацій. В цей час уряд став приділяти більше уваги розвитку і підтримці мистецтва в країні. Спеціальна Рада з мистецтва, сформована в 1946 році, підтримує різні області мистецтва, що, у свою чергу, послужило причиною розширення культурного ринку, в основному комерційного. Як і в багатьох розвинених країнах, зіткнення смаків і цінностей старшого і молодшого покоління, періодами було дуже жорстоким, особливо в 60-х 70-х роках 20-го століття.  
Результати показали, що значна частина оптуваних палять та мають досвід вживання алкогольних напоїв. Узагальнені підсумки численних досліджень залежності здоров'я людини від різних чинників впливу доводять, що рівень розвитку й стану охорони здоров'я у суспільстві зумовлює лише близько 10% всього комплексу впливів. Решта 90% припадає на умови зовнішнього середовища (близько 20%), на спадковість (близько 20%) і найбільше - на спосіб життя (50%).  
+
що Хлинув після утворення Сполученого Королівства до Великобританії потік емігрантів з країн, що розвивалися, приніс з собою різноманітність культур і релігій з країн, що розвивалися. Взаємодія цих культур і загальної культури Великобританії багато в чому визначає сьогоднішнє Сполучене Королівство.
Соціальна дійсність свідчить, що на фоні батьківської педагогічної пасивності великої кількості сімей, їх морального і матеріального зубожіння швидкими темпами зростає безвідповідальне ставлення молоді до здоров'я. Шкідливі звички (алкоголізм, тютюнопаління, наркоманія та токсикоманія) - явища, які тісно пов'язані між собою. Вони є важливими факторами багатьох захворювань та причиною загибелі мільйонів людей. Ці звички перетворились на смертельних ворогів людства, яких потрібно зупинити, щоб не допустити можливості самознищення людини. Відпочинок, дозвілля, розваги, як і праця, є невід'ємними складовими життєдіяльності людини. Позитивне дозвілля допомагає розвитку морального, інтелектуального, творчого потенціалу людини, її формуванню як особистості. Щоденні заняття спортом - ось запорука здоров'я і краси. Щоб спорт приносив задоволення, потрібно правильно вибрати заняття, і спорт буде приносити здоров'я не тільки тіла, а й душі.
+
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==

Версія за 15:39, 4 червня 2013

Назва проекту

«Великобританія нашими очима »

Автор проекта

Свищ Людмила Михайлівна

Тема дослідження

Чи бажаєте ви відвідати Великобританію

Тематичне питання (питання для дослідження)

Історія розвитку сучасної комп'ютерної техніки.

Гіпотеза дослідження

Культура Великобританії практично майже повністю - культура англійців

Мета дослідження

Ознайомитись з культурою Великобританії

Результати дослідження

Культура жителів Великобританії в основному визначається культурою Англії, з додаванням місцевих культурних традицій Шотландії, Уельсу і Північної Ірландії, а також, хоч і у меншій мірі, культурами десятків країн, що одного разу були колоніями Британської Імперії. Широкомасштабні зміни в культурі Великобританії відбулися після 1945 року. Найбільш примітними зразками цих змін може послужити перетворення Ліверпуля, а потім і Лондона, в центри світової поп-культури в 1960-х роках. "Бітлз" були лише найпершими і найбільш відомими з британських рок-груп, які підкорили мир. Британські модельєри одягу прославилися своїм авангардним стилем, і яскравий одяг з магазинів на Карнабі Стріт і Кингз Роад став відомий далеко за межами Лондона. Окрім цих змін, а також менш значного пожвавлення в інших областях культури після закінчення Другої Світової Війни, значні зміни відбулися в самому суспільстві. Найбільш помітною зміною стало підвищення рівня освіти. Кількість учнів, що продовжують навчання після закінчення школи, значно збільшилася в другій половині 40- років 20-го століття. В той же час значний збільшилася кількість університетів, коледжів і інших повчальних організацій. В цей час уряд став приділяти більше уваги розвитку і підтримці мистецтва в країні. Спеціальна Рада з мистецтва, сформована в 1946 році, підтримує різні області мистецтва, що, у свою чергу, послужило причиною розширення культурного ринку, в основному комерційного. Як і в багатьох розвинених країнах, зіткнення смаків і цінностей старшого і молодшого покоління, періодами було дуже жорстоким, особливо в 60-х 70-х роках 20-го століття. що Хлинув після утворення Сполученого Королівства до Великобританії потік емігрантів з країн, що розвивалися, приніс з собою різноманітність культур і релігій з країн, що розвивалися. Взаємодія цих культур і загальної культури Великобританії багато в чому визначає сьогоднішнє Сполучене Королівство.

Висновки

Той факт, що бути здоровим означає бути щасливим, уже нікого не здивує. Проте вести здоровий спосіб життя - це не просто, тим паче, коли ти молодий, а навколо стільки всього цікавого. Як казав А.Вінцевич: «Здоровий спосіб життя в молодості - тягар, у зрілості - боротьба із собою, у старості - необхідність». Тож, бережіть своє здоров'я. Адже, здоров'я є тим чарівним ключем, який відкриває нові можливості чогось прагнути і досягти, омріювати і здійснювати, реалізовувати і розвивати себе. Вибір – за вами! Щиро бажаю вам, щоб він був правильним, сприяв вашому ставленню, самовизначенню, самоствердженню як особистості.

Корисні ресурси

Банк українських рефератів

Інші документи