Відмінності між версіями «4. Результати дослідження»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 10: | Рядок 10: | ||
|<p align=center> '''ні''' </p> | |<p align=center> '''ні''' </p> | ||
|- | |- | ||
| − | | ''кефір'' | + | |[[Файл:кефир.JPG|100px|thumb|''кефір'']] [[Файл:кефир1.JPG|100px|thumb|''кефір'']] |
|<p align=center> '''так''' </p> | |<p align=center> '''так''' </p> | ||
|<p align=center> '''так''' </p> | |<p align=center> '''так''' </p> | ||
Версія за 12:52, 28 квітня 2013
| Продукти | Чи вказаний на упаковці склад продукту? | Чи легко прочитати на упаковці склад продукту? | Чи є вкзівки на присутність ненатуральних складових? |
так |
так ' |
ні | |
так |
так |
ні | |
так |
так |
так | |
так |
ні |
ні | |
| сметана | так |
ні |
так |