Відмінності між версіями «Портфоліо Пацюк Тетяни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показано 59 проміжних версій цього учасника)
Рядок 4: Рядок 4:
  
 
Екологічні проблеми материків і океанів
 
Екологічні проблеми материків і океанів
 +
 +
Буклет для адміністрації
 +
 +
[[Файл:Буклет для адміністрації1 .jpg|200px]]
 +
[[Файл:Буклет для адміністрації2 .jpg|200px]]
 +
 +
Буклет для учнів
 +
 +
[[Файл:Буклет для учнів1.jpg|200px]]
 +
[[Файл:Буклет для учнів2.jpg|200px]]
 +
 +
Буклет для батьків
 +
 +
[[Файл:Батьки1.jpg|200px]]
 +
[[Файл:Бать2.jpg|200px]]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Рядок 10: Рядок 25:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
7клас, 12-13 років
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
Проект на тему «Екологічні проблеми материків і океанів»  пропоную  для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу:  географії, екології, біології, інформатики. Мета: дослідити та вивчити екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи. Діти отримують завдання: з’ясувати, які існують екологічні проблеми материків і океанів; які є основні види забруднення навколишнього середовища; вивчити діяльність міжнародних організацій з охорони природи. Учні розподіляються на три групи: пошуковці, дослідники, експерти. Кожна група отримує індивідуальне завдання. Група «Пошуковці» досліджує та вивчає екологічні проблеми материків та океанів;Група «Дослідники» досліджують та вивчають основні види забруднення навколишнього середовища;Група «Експерти» вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи та дають оцінку їх діяльності .
 +
Учні створюють презентацію по навчальному проекту для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією , коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень.
 +
Учні створюють публікацію для того, щоб навчитися аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, навчитися правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання,  вчаться ілюструвати ідеї, думки зображеннями, схемами, малюнками.
 +
Підсумком роботи над проектом буде презентація, публікація учнів  та створений ними блог.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vU25MNGNQdG9ONms/edit План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vTWJ0cVd0dUNJZkE/edit План впровадження проекту]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit Вхідне оцінювання] передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя.[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vY2QtOUhKM3pINFk/edit?usp=drive_web Моніторингове оцінювання] має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного.[https://docs.google.com/document/d/1zELAjvBHQog0oyZbl6mv9HsMkTeL9ZYQzH_FpVZWzrA/edit Вихідне оцінювання] повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами.
 +
На початку проекту: Учні заповнюють [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit таблицю З-Х-Д] (Знаємо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Google:
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit Вхідне оцінювання]
 +
Впродовж роботи над проектом проводиться мозкова атака за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковій атаці, заповнюють документ спільного доступу.
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vY2QtOUhKM3pINFk/edit Моніторингове оцінювання]
 +
Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word).
 +
[https://docs.google.com/document/d/1zELAjvBHQog0oyZbl6mv9HsMkTeL9ZYQzH_FpVZWzrA/edit Вихідне оцінювання]
 +
Перед початком проекту вчитель готує такі дидактичні матеріали:
 +
 [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit Вхідне оцінювання] (таблиця "Знаємо - Хочемо знати - Дізнаємося")
 +
 Форма для мозкової атаки та [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vY2QtOUhKM3pINFk/edit моніторингового оцінювання]
 +
 Шаблон он-лайн презентації для оформлення результатів дослідження
 +
У ході проекту учні досліджують, які є: екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи.  . На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit «ЗХД – Знаємо – Хочемо знати - Дізналися»]. Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя.
 +
Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозкова атака серед трьох груп учнів методом каруселі (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкової атаки кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси Інтернету. Результати дослідження група викладає у он-лайн презентації, шаблон якої викладений заздалегідь вчителем.
 +
Два-три обдарованих учні в цей час готують публікацію (бюлетень або буклет), в якому викладають поняття про екологічні проблеми та їх вплив на людину та природу.
 +
Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину роботи в спільній презентації. В той час дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації, розроблену вчителем в формі спільного доступу на Google.  Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя. Підсумок роботи над проектом викладається у блозі учнів: [http://pacyuktanja2.blogspot.com/ Блог учнів 7 класу "Екологічні проблеми материків і океанів"].
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
Проект на тему «Екологічні проблеми материків та океанів»» пропоную для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу: географії, екології, біології, інформатики. Мета: дослідити та вивчити екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи. . Діяльність учнів буде організовано за методом проекту. Вчитель готує такі дидактичні матеріали:
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vUVpxdHJoMGlvOUU/edit Вхідні матеріали]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vY2QtOUhKM3pINFk/edit Моніторингове оцінювання]
 +
[https://docs.google.com/document/d/1zELAjvBHQog0oyZbl6mv9HsMkTeL9ZYQzH_FpVZWzrA/edit Вихідні матеріали]
 +
 +
На початку роботи пропоную учням переглянути  [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vSnQ2UERreTVQbVk/edit презентацію  вчителя].  Учні ознайомлюються з вчительською презентацією, отримують завдання. Діти отримують завдання: з’ясувати, які існують екологічні проблеми материків і океанів; які є основні види забруднення навколишнього середовища; вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи. Учні розподіляються на три групи: пошуковці, дослідники, експерти. Кожна група отримує індивідуальне завдання. Група «Пошуковці» досліджує та вивчає екологічні проблеми материків та океанів;Група «Дослідники» досліджують та вивчають основні види забруднення навколишнього середовища;Група «Експерти» вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи та дають оцінку їх діяльності .
 +
Учні, добирають інформацію з підручників географії, екології, біології  та з інших друкованих джерел , досліджують поставлену проблему, перевіряють висунуте припущення, ознайомлюються з текстовим виробництвом, планують, навчаються працювати в програмі і створювати різну друковану продукцію.
 +
Учні створюють [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vS2huaVJIS1Jwb0E/edit презентацію учня]  з даної теми для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень.
 +
Двоє сильних учнів створюють [https://docs.google.com/file/d/0BxaO_BVxOY9vbVBoWV9DbERKeWc/edit?ups=drive_web публікацію] для того, щоб навчитися аргументовано доводити власну думку, навчитися правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, вчаться ілюструвати ідеї, думки зображеннями, схемами, малюнками. Вони вчаться спілкуватися з іншими школярами з інших країн та світу, набувають і використовують знання відповідного етикету спілкування, вчаться посилатися на використані джерела інформації.
 +
Підсумком роботи учнів над проектом буде [http://pacyuktanja2.blogspot.com/ блог учнів 7 класу «Екологічні проблеми материків і океанів»]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 +
 +
Тетяна Пацюк
  
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Вчитель біології.
 +
Географія, біологія, історія
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
Ордо-Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
Село Ордо-Василівка Софіївський район Дніпропетровська область
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
PacyukTanja@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 37: Рядок 97:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
13.05.2013р.- 25.05.2013р.
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 +
 +
Дніпропетровська область Софіївський район село Ордо-Василівка вулиця Червонопрапорна,56 Ордо-Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 +
  
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Світлана Вікторівна Клименко
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 14:39, 15 квітня 2013


Назва навчальної теми

Екологічні проблеми материків і океанів

Буклет для адміністрації

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Буклет для учнів

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Буклет для батьків

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія,екологія,біологія,інформатика

Вік учнів, клас

7клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект на тему «Екологічні проблеми материків і океанів» пропоную для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу: географії, екології, біології, інформатики. Мета: дослідити та вивчити екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи. Діти отримують завдання: з’ясувати, які існують екологічні проблеми материків і океанів; які є основні види забруднення навколишнього середовища; вивчити діяльність міжнародних організацій з охорони природи. Учні розподіляються на три групи: пошуковці, дослідники, експерти. Кожна група отримує індивідуальне завдання. Група «Пошуковці» досліджує та вивчає екологічні проблеми материків та океанів;Група «Дослідники» досліджують та вивчають основні види забруднення навколишнього середовища;Група «Експерти» вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи та дають оцінку їх діяльності . Учні створюють презентацію по навчальному проекту для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією , коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень. Учні створюють публікацію для того, щоб навчитися аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, навчитися правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, вчаться ілюструвати ідеї, думки зображеннями, схемами, малюнками. Підсумком роботи над проектом буде презентація, публікація учнів та створений ними блог.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя.Моніторингове оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного.Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаємо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Google: Вхідне оцінювання Впродовж роботи над проектом проводиться мозкова атака за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковій атаці, заповнюють документ спільного доступу. Моніторингове оцінювання Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють оціночний лист роботи над презентацією результатів дослідження у проекті (документ Word). Вихідне оцінювання Перед початком проекту вчитель готує такі дидактичні матеріали:  Вхідне оцінювання (таблиця "Знаємо - Хочемо знати - Дізнаємося")  Форма для мозкової атаки та моніторингового оцінювання  Шаблон он-лайн презентації для оформлення результатів дослідження У ході проекту учні досліджують, які є: екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи. . На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «ЗХД – Знаємо – Хочемо знати - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозкова атака серед трьох груп учнів методом каруселі (тобто кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї). Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкової атаки кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси Інтернету. Результати дослідження група викладає у он-лайн презентації, шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Два-три обдарованих учні в цей час готують публікацію (бюлетень або буклет), в якому викладають поняття про екологічні проблеми та їх вплив на людину та природу. Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину роботи в спільній презентації. В той час дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації, розроблену вчителем в формі спільного доступу на Google. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя. Підсумок роботи над проектом викладається у блозі учнів: Блог учнів 7 класу "Екологічні проблеми материків і океанів".

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Проект на тему «Екологічні проблеми материків та океанів»» пропоную для учнів 7 класу з декількох предметів шкільного курсу: географії, екології, біології, інформатики. Мета: дослідити та вивчити екологічні проблеми материків і океанів; основні види забруднення навколишнього середовища; міжнародні організації з охорони природи. . Діяльність учнів буде організовано за методом проекту. Вчитель готує такі дидактичні матеріали: Вхідні матеріали Моніторингове оцінювання Вихідні матеріали

На початку роботи пропоную учням переглянути презентацію вчителя. Учні ознайомлюються з вчительською презентацією, отримують завдання. Діти отримують завдання: з’ясувати, які існують екологічні проблеми материків і океанів; які є основні види забруднення навколишнього середовища; вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи. Учні розподіляються на три групи: пошуковці, дослідники, експерти. Кожна група отримує індивідуальне завдання. Група «Пошуковці» досліджує та вивчає екологічні проблеми материків та океанів;Група «Дослідники» досліджують та вивчають основні види забруднення навколишнього середовища;Група «Експерти» вивчають діяльність міжнародних організацій з охорони природи та дають оцінку їх діяльності . Учні, добирають інформацію з підручників географії, екології, біології та з інших друкованих джерел , досліджують поставлену проблему, перевіряють висунуте припущення, ознайомлюються з текстовим виробництвом, планують, навчаються працювати в програмі і створювати різну друковану продукцію. Учні створюють презентацію учня з даної теми для того, щоб навчитися виступати перед аудиторією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості в презентації, щоб навчитися стисло і зручно інтерпретувати результати досліджень. Двоє сильних учнів створюють публікацію для того, щоб навчитися аргументовано доводити власну думку, навчитися правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, вчаться ілюструвати ідеї, думки зображеннями, схемами, малюнками. Вони вчаться спілкуватися з іншими школярами з інших країн та світу, набувають і використовують знання відповідного етикету спілкування, вчаться посилатися на використані джерела інформації. Підсумком роботи учнів над проектом буде блог учнів 7 класу «Екологічні проблеми материків і океанів»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Пацюк


Фах, навчальний предмет

Вчитель біології. Географія, біологія, історія

Навчальний заклад

Ордо-Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Село Ордо-Василівка Софіївський район Дніпропетровська область

Контактні дані

PacyukTanja@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.05.2013р.- 25.05.2013р.

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровська область Софіївський район село Ордо-Василівка вулиця Червонопрапорна,56 Ордо-Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Тренери

Світлана Вікторівна Клименко