Відмінності між версіями «Портфоліо навчального проекту "У світі кулінарії"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Контактні дані)
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показано 10 проміжних версій цього учасника)
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PUkRtdDVkMlBobTQ/edit план реалізації]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PX0FLandwLUVPdVk/edit план]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом, використовуються  on-line консультації та коментарі під час заповнення блогу проекту. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають по темі, відбувається при заповненні ними Опитувальника та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.  До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блога учні ознайомлюються з  думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та блогу. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/19XxbL_Lej3cSEoQHrsDVXW-rF3LNBTlvjGTDfJYm6wU/edit асоціативний кущ]
 +
[https://docs.google.com/forms/d/1i65f2WkzyOLNjmm0PY4AsT8RYHedOmNlZIdi25Nvcm4/viewform вхідне оцінювання]
 +
[https://docs.google.com/document/d/1zq6DkQz4fFWBgPCaZsKDe-h_sc5w9EYP2bsiWNCDvDY/edit т-схема]
 +
[https://docs.google.com/document/d/10KwMwB8qBDc9Q21abjXI8YwHQOKt6zLYJWonEs1EMeg/edit таблиця ЗХД]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PVTFLWG1yLWJCZFU/edit контрольний список для блогу]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PQ3hoM3JTbHVHRW8/edit форма оцінювання мультимедійної презентації]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PdEptTy1QZWI0Mm8/edit контрольний спмсок для вікі-сайту]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PTXg2elJOYWx4ZE0/edit контрольний список процес дослідження]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PWlhsakd2UlZaVnc/edit контрольний список співробітництво в проекті]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PMnBxX0stVXR5ZG8/edit самооцінювання учнівської роботи]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PSDVZLWVaTzRvdlU/edit форма оцінювання блогу]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-Pak9wOUR1Wk1mVE0/edit форма оцінювання для дослідження]
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B6ijua2gr0-PR3dPT1pHRHd0TFE/edit форма оцінювання вікі-сайтів]
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
1. Переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher,  пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має.
 +
2. Ознайомлення учнів з презентацією учителя, попереднє обговорення проектів, завдання для підготовки до проведення вхідного оцінювання.
 +
3. Проведення вхідного оцінювання, об’єднання учнів в групи та розподіл підтем проекту.
 +
4. Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання проектів  та вимогами до оформлення та змісту проектів.
 +
5. Бесіда з учнями про правила безпечного та ефективного використання  Інтернету та спрямування їхньої діяльності на розвиток навичок ХХІ століття.
 +
6. Контроль за перебігом роботи над проектом, акцентування уваги на нових знаннях та навичках та можливостях  їхнього використання для проектної роботи.
 +
7. Здійснення проміжного оцінювання та консультація учнів щодо підготовки усного захисту проекту.
 +
8. Спілкування на англомовних форумах з носіями англійської мови.
 +
 +
[https://docs.google.com/presentation/d/1Vo0OTvap58EpxwBKBR7rtvdcLuXBAV4wFeFfWl8YwAA/edit#slide=id.p презентація вчителя]
 +
[http://kcmlstudents.blogspot.com/ блог учнів]
 +
[[Файл:публікація мікулінська 1.jpg|400px|thumb|left|Підпис під зображенням]]
 +
[[Файл:публікація мікулінська.jpg|400px|thumb|left|Підпис під зображенням]]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 14:15, 15 квітня 2013


Назва навчальної теми

У світі кулінарії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - англійська мова Дотичні - основи здоров'я, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розглядає найважливіший аспект людського життя – взаємозв’язок харчування і здоров’я. Харчування э однією з найважливіших умов існування людини, однією з основних проблем людської культури. Кількість, якість, асортимент споживаних продуктів, регулярність прийому їжі впливають на людське життя в усіх його проявах. Їжа – основне джерело енергії, за рахунок якого працює біологічний організм. Правильна організація харчування – найголовніша умова здорового образу життя. Реалізація проекту у рамках вивчення шкільної теми “Food,” дозволяє не лише покращити знання з англійської мови, але й запроваджувати міжпредметні зв`язки. В результаті роботи над даним проектом учні визначають значення правильного харчування для здоров'я людини, аналізують правильність вибору життєвих принципів для подальшої життєдіяльності. Вчаться працювати у творчих групах, обробляти інформацію, складати аналітичні висновки. Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 3 групи: «Кухарі», «Дієтологи» та «Журналісти». З завданнями для груп можна познайомитись у презентації вчителя. В подальшому діти застосовують набуті знання та переваги колективної роботи для реалізації власних проектів та втілюють їх у життя. За допомогою проекту учні повторять лексику по темі «Харчування» , ознайомляться з національною кухнею українців, британців та американців, дізнаються, які продукти харчування є корисними, а які ні, навчаться складати меню здорового способу життя. Під час проекту вони вчаться монологічному та діалогічному мовленню з теми, активізують знання граматики (модальні дієслова, часові форми дієслів, питальні речення). Власні роботи учні оформляють у вигляді блогу та захищають проект усно.

План вивчення теми (вставити файл)

план реалізації план

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом, використовуються on-line консультації та коментарі під час заповнення блогу проекту. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають по темі, відбувається при заповненні ними Опитувальника та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блога учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та блогу. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.

асоціативний кущ вхідне оцінювання т-схема таблиця ЗХД контрольний список для блогу форма оцінювання мультимедійної презентації контрольний спмсок для вікі-сайту контрольний список процес дослідження контрольний список співробітництво в проекті самооцінювання учнівської роботи форма оцінювання блогу форма оцінювання для дослідження форма оцінювання вікі-сайтів

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. 2. Ознайомлення учнів з презентацією учителя, попереднє обговорення проектів, завдання для підготовки до проведення вхідного оцінювання. 3. Проведення вхідного оцінювання, об’єднання учнів в групи та розподіл підтем проекту. 4. Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання проектів та вимогами до оформлення та змісту проектів. 5. Бесіда з учнями про правила безпечного та ефективного використання Інтернету та спрямування їхньої діяльності на розвиток навичок ХХІ століття. 6. Контроль за перебігом роботи над проектом, акцентування уваги на нових знаннях та навичках та можливостях їхнього використання для проектної роботи. 7. Здійснення проміжного оцінювання та консультація учнів щодо підготовки усного захисту проекту. 8. Спілкування на англомовних форумах з носіями англійської мови.

презентація вчителя блог учнів

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Підпис під зображенням
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Підпис під зображенням

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Мікулінська

Фах, навчальний предмет

англійська мова

Навчальний заклад

Криворізький Центрально-міський ліцей

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

ozavrik@yandex.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

2 квітня - 15 квітня

Місце проведення тренінгу

Криворізький Центрально-міський ліцей

Тренери

Шапоріна Ольга Олександрівна