Відмінності між версіями «Портфоліо Лижіної Ірини з теми "Дроби"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації, презентації та дидактичні матеріали в залежності від того ,яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають ,щоб скеровувати своє навчання. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою різноманітних інструментів [https://docs.google.com/file/d/0B1xQjYwYNYAjVU9sTGlxa1JxbE0/edit?usp=sharing оцінювання] спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, після 2 уроку здійснюється тестування учнів за допомогою проміжного опитування. В кінці роботи над проектом здійснюється само оцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом, [https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlxQjYwYNYAjdDZoNEh6N2ZzdXNxWG1HeFJKell0ZlE&usp=sharing відповіді] на [https://docs.google.com/forms/d/1pw_37q4BJuW5Zgtx9FWhoxYdsAUc1fDntZsZ2iYPddo/viewform опитувальник].
+
Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації, презентації та дидактичні матеріали в залежності від того ,яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають ,щоб скеровувати своє навчання. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою різноманітних інструментів [https://docs.google.com/file/d/0B1xQjYwYNYAjVU9sTGlxa1JxbE0/edit?usp=sharing оцінювання] спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, після 2 уроку здійснюється тестування учнів за допомогою проміжного опитування. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом, [https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlxQjYwYNYAjdDZoNEh6N2ZzdXNxWG1HeFJKell0ZlE&usp=sharing відповіді] на [https://docs.google.com/forms/d/1pw_37q4BJuW5Zgtx9FWhoxYdsAUc1fDntZsZ2iYPddo/viewform опитувальник].
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 08:33, 1 квітня 2013


Дроби=Назва навчальної теми=

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика

Вік учнів, клас

9-10 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей інформаційно-творчий проект проводиться у 4 класі по темі «Звичайні дроби». Учні працюють в групах,де є різні учнівські ролі – «блогери», «історики», «пошуковці», «майстри-кулінари». В процесі роботи над проектом учні ведуть колективний блог (один на групу). В результаті учні створюють інформаційний буклет ,де узагальнюють інформацію та описують свої досягнення; виготовляють печиво за стародавніми рецептами. Школярі міркують про дроби з позицій людей, що використовують їх у своїй роботі. Після обговорення вони готують виступи, у яких обгрунтовують важливість знання дробів для кожної з обраних професій.

План вивчення теми (вставити файл)

ЧЕРНЕТКА плану вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації, презентації та дидактичні матеріали в залежності від того ,яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають ,щоб скеровувати своє навчання. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою різноманітних інструментів оцінювання спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, після 2 уроку здійснюється тестування учнів за допомогою проміжного опитування. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом, відповіді на опитувальник.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку вивчення теми вчитель має підготувати і роздати буклет з основами проектного навчання батькам для ознайомлення з концепцію використання проектів у школі, готує [презентацію]. В ході роботи над проектом: група "Історики" шукають різноманітні факти, що стосуються даної теми, класифікуючи їх; "Пошуковці" опрацьовують інформацію з різних джерел та встановлюють міжпредметний зв'язок; "Практики" висвітлюють практичний аспект проекту; В результаті проекту учні розширили свій світогляд,створили буклет, навчились працювати в групах, планувати роботу. Підсумковим продуктом проектної діяльності стало створення презентацій, буклетів, газет тощо.

Відомості про автора

Лижіна Ірина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

спеціалізована школа №304

Місто\село, район, область

м.Київ, Святошинський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього".

Дати проведення тренінгу

26 - 30 березня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м. Київ, ліцей інформаційних технологій № 79

Тренери

Шевчук Лариса Петрівна, Скрипка Анна Володимирівна