Відмінності між версіями «Історія розвтитку обчислювальної техніки»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів і вчителя)
(Ім'я, прізвище)
Рядок 60: Рядок 60:
  
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
Надія Нефедова
 
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 09:21, 29 березня 2013



Назва проекту

Історія розвитку обчислювальної техніки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема

Історія розвитку обчислювальної техніки

Вік учнів, клас

9 клас, 14 лет

Стислий опис проекту

Даний проект відноситься до державного стандарту «Технологія» навчального предмету «Інформатика» У темі розглядаються етапи розвитку обчислювальної техніки; покоління ЕОМ та їхні характеристики; етапи розвитку персонального комп’ютера; наводяться приклади ЕОМ різних поколінь та їхні характеристики.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Вивчити етапи розвитку ЕОМ та ознайомитися з тенденціями в галузі комп’ютерних технологій, систематизувати ці етапи.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається в 3 етапи: - самооцінювання - взаємооцінювання - оцінювання вчителем

1) Більшість інструментів оцінювання в моєму плані сконцентровані на потребах учнів; оцінювання здійснюється впродовж всього вивчення теми; методи оцінювання забезпечують отримання дійсних і надійних даних для того, щоб сприяти поліпшенню мого викладання та навчання учнів. 2) Різноманітні види формуючого оцінювання застосовуються упродовж моєї навчальної теми з метою: • Виявлення навчальних потреб учнів, • Заохочення до само спрямованості у навчанні • Набуття навичок співробітництва • Відслідковування прогресу у навчанні • Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу • Заохочення учнів до мета пізнання (знання про своє мислення) 3) Інструменти для оцінювання кінцевого продукту або його демонстрації включають: • Критерії засвоєння змісту • Критерії оцінювання навичок мислення вищих рівнів; • Чітко виписані специфічні критерії, які визначають рівень якості; • Критерії, які можуть застосовуватися моїми учнями для порівняння фактичних результатів їх роботи з очікуваними, а також слугують для оцінювання мною кінцевого продукту.

4) Мій інструментарій для оцінювання кінцевого продукту в основному віддає перевагу змістові та мисленню вищих рівнів порівняно з особливостями дизайну кінцевого продукту.


Діяльність учнів і вчителя

1) Опрацювання та вивчення теоретичного матеріалу з обраної теми 2) Для з’ясування навчальних потреб учнів можна скористатися таким прийомом як дошка запитань. 3) Для пошуку інформації, обміну думками, обговорення етапів створення проекту. 4) Диференціація буде здійснюватися різними методами в залежності від особливостей розвитку учнів. 5) Ролі вчителя та учнів у навчальному процесі, що базується на навчальних потребах учнів та використанні методу проектів, відрізняються від їх ролей при традиційному навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ