Відмінності між версіями «Портфоліо Сергієнко Юрія Васильовича з теми "Олімпійський рух"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Фах, навчальний предмет)
Рядок 50: Рядок 50:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
Учитель  загально технічних дисциплін та профорієнтації
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==

Версія за 13:26, 1 березня 2013



Назва проекту

Олімпійський рух

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізична культура

Навчальна тема

Легка атлетика

Вік учнів, клас

8 клас     13-14  років

Стислий опис проекту

Обираємо тему проекту відповідно до навчального предмета, що викладається, та державного стандарту. За допомогою такого вибору теми можна використовувати отриманий раніше досвід, враховувати найпоширеніші помилки учнів в даній галузі, передбачити основні моменти, що особливо важкі для сприйняття учнів. Створена учительська презентація «ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ» ,яка містить мету та стислий опис проекту описує навчальну діяльність учнів під час виконання проекту та навички якими учні будуть оволодівати протягом виконання проекту. В процесі роботи над проектом учні створюють блог, в якому активно спілкуються протягом всього проекту, радять один одному як краще створити сценарій презентації обмінюються прикладами навчальних матеріалів, що знайшли в Інтернеті, проводять опитування серед учнів та вчителів. На завершальному етапі роботи над проектом учні представили результати своєї роботи блог «Міста проведення та символіки олімпіад», де вони виклали відомості про олімпійські види спорту, символи олімпіади, опитувальник «Зародження олімпійського руху»,створили презентацію « Розвиток олімпійського руху в Україні » За результатам їх роботи можна дізнатись чому учні навчилися і які знання вони збережуть для наступного проекту для цього учні повинні продемонструвати високий ступінь розуміння та володіння навичками.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

1. Навчаться працювати у команді таким чином щоб Учні навчаться знаходити інформацію та обговорювати всією групою план реалізації проекту з метою підвищення його ефективності. 2. учні усвідомили творчу взаємозалежність членів колективу, інтенсивно спілкувались між собою, зрозуміли особисту участь і відповідальність за успіх спільної роботи. 3. В учнів сформулюються технологічні вміння роботи з сучасними програмними засобами для роботи з медіа данними (мультимедіа технологіями). 4. Спрямовують мультимедійні засоби та ресурси на навчання технологічним та інтелектуальним вмінням у індивідуальному режимі. 5. Навчаються створювати та працювати з мультимедійними засобами, що підвищують наочність та відповідають ергономічним вимогам. 6. Підвищуються інтерес учнів до роботи та їх активність, розвинути алгоритмічний стиль мислення, сформулювати вміння приймати оптимальні рішення, діяти варіативно. 7. Зрозуміють принцип побудови медіа повідомлень, того, для яких цілей та із застосуванням яких інструментів та за яких умов вони зроблені, їх характеристик. . 8. Сформується вміння представляти результати своєї діяльності у вигляді блогу. 9. При демонстрації результату своєї діяльності в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок.

Опис оцінювання

Перед початком проекту оцінюю потреби учнів, використовуючи ЗХД-схему. Оцінки за тести та питання дали уявлення про ефективність використаного методу навчання. І показали початкові знання з даної теми Отримали уявлення про рівень розуміння теми та загальне відношення учнів до предмета через залучення учнів до обговорень, використали графічні засоби.

Діяльність учнів і вчителя

Програмісти з’ясували за допомогою яких програмних засобів можна опрацьовувати мультимедійні данні. Відповідають за створення аккаунту та блогу на google.com.ua, допомагають учасникам інших груп працювати з комп’ютером, заповнюють форму на gmail запитаннями, які склала дослідників. Створять блог «Государства и симвоы Олимпиады» Пошуковці відповідають за збирання інформації в Інтеренті, та її розподілення серед всіма учасниками проекту. Шукають навчальні відео-ролики, копіюють їх на будь-який носій інформації. Створюють презентацію «Розвиток олімпійського руху в Україні». Дослідники знайомляться та опрацьовують зібраний матеріал, працюють з друкованими виданнями та інтернет ресурсами.Складають опитувальник «Зародження олімпійського руху»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ЮРІЙ СЕРГІЕНКО

Фах, навчальний предмет

Учитель загально технічних дисциплін та профорієнтації

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ