Відмінності між версіями «Портфоліо Головко Юлії з теми "Слова-Близнюки"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місце проведення тренінгу)
(Контактні дані)
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 40: Рядок 40:
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Головко Юлія Миколаївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
Рядок 52: Рядок 52:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
iulia.golowko@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 63: Рядок 64:
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Рідченко Л. О.
 +
 +
Клочко О. М.
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 15:59, 15 лютого 2013


Назва навчальної теми

"Слова-Близнюки"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний проект з української літератури інтегрований з ІКТ

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Українська мова, 5 клас. Тема за програмою «Синоніми. Антоніми. Омоніми». Під час цього проекту учні повинні дослідити омоніми української мови. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи дітей. П'ятикласники мають з'ясувати, які слова називаються омонімами, їхнє значення у мові, визначити основні джерела походження, сферу їх найбільшого поширення. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, користуючись літературою, Інтернетом. У проектній діяльності використовують можливості сервісів веб 2.0( вікі, блоги, електронну пошту, ГуглДокс). Результатами своїх досліджень діляться з однокласниками та батьками.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Форму З-Х-Д учні заповнюють під час презентації учителя. Учні утворюють групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюють критерії оцінювання їх проектної діяльності у ході роботи над проектом. Учитель оцінює вміння дітей обирати потрібні веб-ресурси. За допомогою форм оцінювання учитель оцінює продукти проектної діяльності. Під час консультації використовуються підказки для правильного спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення проекту проводиться презентація результатів проектної діяльності учнів, проводиться самооцінка та взаємооцінка діяльності учнів. Оцінка проектів, результатів проектної діяльності.Був створений асоціативний кущ [Асоціативний кущ], за допомогою нього ми визначили на якому етапі вивчення проекту знаходяться учні. Після закінчення проекту проводиться презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія. [Поточне оцінювання],[Підсумкове оцінювання]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою анкетування, опитування - [опитувальник]. Учні знайомляться з презентацією вчителя - [стартова презентація], дізнаються про цілі та завдання проекту. За допомогою мозкової атаки складають план вивчення теми та здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою таблиці - [З-Х-Д - таблиця]. Упродовж роботи над проектом учні виконують формуючі завдання, виконують дослідницьку роботу в групах, проводять само оцінювання матеріалів. Проводять пошук інформації в Інтернет ресурсах про те чи виникають в українській мові слова-близнюки та створють wiki-статтю "Слова-омоніми в українській мові" -wiki-стаття "Слова-омоніми в українській мові". Наприкінці роботи над проектом група учнів створює підсумкову презентацію для захисту проекту - [презентація]. Дають відповідь на ключові питання проекту. Думки стосовно роботи в проекті учні викладають у вигляді блогу - [блог] Оцінюють результати своєї роботи за допомогою критеріїв, які розміщені у таблиці для само- та взаємооцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Головко Юлія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Українська мова та література.

Навчальний заклад

Конотопська спеціалізована школа ІІ - ІІІ ст. №2.

Місто\село, район, область

м. Конотоп

Контактні дані

iulia.golowko@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.02.13 - 17.02.13

Місце проведення тренінгу

м. Конотоп

Тренери

Рідченко Л. О.

Клочко О. М.