Відмінності між версіями «Проект Особливості харчування різних країн світу»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Дати проведення тренінгу)
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 13: Рядок 13:
 
Учні ознайомлюються з особливостями традиційної кухні в різних країнах, але деякі з учнів не підозрюють що їжа може бути як корисною, так і шкідливою. Під час навчального проекту діти розширюють свій кругозір, знайомляться з традиціями інших країн .
 
Учні ознайомлюються з особливостями традиційної кухні в різних країнах, але деякі з учнів не підозрюють що їжа може бути як корисною, так і шкідливою. Під час навчального проекту діти розширюють свій кругозір, знайомляться з традиціями інших країн .
 
У проекті беруть участь учні 7го класу
 
У проекті беруть участь учні 7го класу
Учні об’єднуються у три групи (за інтересом), в кожній групі по чотири учня.
+
Учні об’єднуються у три групи (за інтересом), в кожній групі по чотири учня.
 
Кожній групі надається окреме завдання.
 
Кожній групі надається окреме завдання.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B1_Bo_7Xik9aT2YwQ21YTjViSUE/edit План]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
На попередньому етапі, а також впродовж заняття учні працюють із [https://docs.google.com/file/d/0B1_Bo_7Xik9aYnBtX0NMWGI2ZFU/edit З-Х-Д], для активізації знань учнів вчитель пропонує мозковий штурм, коли за допомогою діалогу вчитель виявляє рівень підготовленості учнів до даної теми. У ході роботи груп вчитель спостерігає над розвитком роботи учня  у групі  та групи вцілому, робить замітки, учні працюють із ЗХД. Кінцевим результатом роботи групи має бути продукт (презентація, доповідь, блог , усний твір), який вчитель оцінює відповідно до критеріїв оцінювання також оцінюється активність учня при роботі в групі на уроці та на підготовчому етапі.
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують  публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом. Кінцевим результатом роботи кожного має стати усний твір дискусійного характеру, при підготовці до якого учні користуються таблицею.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
На початку проектної діяльності відповідно до теми навчального проекту проводяться батьківські збори з метою виявлення обізнаності учнів та батьків з досліджуваної теми та вмотивування їх до участі в дослідницькій роботі. Батьки пишуть заяви в яких дають дозвіл на участь дітей у проектній діяльності. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонуються завдання, які розміщення у публікації вчителя. Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативності їх роботи в проекті. У процесі виконання завдань навчального проекту учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності та заповненні звітності про виконані ними заплановані завдання.
 +
Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінюватися, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясують свої навчальні потреби з допомогою організаційних діаграм та таблиць З-Х-Д і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті.
 +
Після завершення роботи над завданнями навчального проекту учням надається можливість презентувати на відкритому заході створені інтелектуальні продукти та озвучити сформульовані висновки.
  
 
[[Кулінарія Великобританії]]
 
[[Кулінарія Великобританії]]
Рядок 35: Рядок 42:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
з 01.11.2012 по 30.01.2012
+
з 01.11.2012 по 30.01.2012
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==

Поточна версія на 15:59, 31 січня 2013


Назва навчальної теми

Особливості кулінарних традицій України, Англії та США

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні ознайомлюються з особливостями традиційної кухні в різних країнах, але деякі з учнів не підозрюють що їжа може бути як корисною, так і шкідливою. Під час навчального проекту діти розширюють свій кругозір, знайомляться з традиціями інших країн . У проекті беруть участь учні 7го класу Учні об’єднуються у три групи (за інтересом), в кожній групі по чотири учня. Кожній групі надається окреме завдання.

План вивчення теми (вставити файл)

План

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На попередньому етапі, а також впродовж заняття учні працюють із З-Х-Д, для активізації знань учнів вчитель пропонує мозковий штурм, коли за допомогою діалогу вчитель виявляє рівень підготовленості учнів до даної теми. У ході роботи груп вчитель спостерігає над розвитком роботи учня у групі та групи вцілому, робить замітки, учні працюють із ЗХД. Кінцевим результатом роботи групи має бути продукт (презентація, доповідь, блог , усний твір), який вчитель оцінює відповідно до критеріїв оцінювання також оцінюється активність учня при роботі в групі на уроці та на підготовчому етапі. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом. Кінцевим результатом роботи кожного має стати усний твір дискусійного характеру, при підготовці до якого учні користуються таблицею.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проектної діяльності відповідно до теми навчального проекту проводяться батьківські збори з метою виявлення обізнаності учнів та батьків з досліджуваної теми та вмотивування їх до участі в дослідницькій роботі. Батьки пишуть заяви в яких дають дозвіл на участь дітей у проектній діяльності. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонуються завдання, які розміщення у публікації вчителя. Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативності їх роботи в проекті. У процесі виконання завдань навчального проекту учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності та заповненні звітності про виконані ними заплановані завдання. Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінюватися, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясують свої навчальні потреби з допомогою організаційних діаграм та таблиць З-Х-Д і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Після завершення роботи над завданнями навчального проекту учням надається можливість презентувати на відкритому заході створені інтелектуальні продукти та озвучити сформульовані висновки.

Кулінарія Великобританії

Корисні ресурси

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лілія Миколаївна Буран

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 01.11.2012 по 30.01.2012

Місце проведення тренінгу

Маловисківська гімназія

Тренери