Відмінності між версіями «Портфоліо Моісеєнко Ніни Матвіївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 34: Рядок 34:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку діти виконують [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJnQ2M3WDZwSFBWUTJkT0kwWmJheXc6MQ#gid=0|попереднє тестування], впродовж роботи оцінюються знання з теми та роль кожного учня в проекті. Оцінювання проводиться після перегляду та  після обговорення [https://docs.google.com/presentation/d/1i8Tg5mK60Od3j-VSuzUxAsk5CIxDc1ncq7XSyynuP1w/edit#slide=id.p| учительської презентації]. Оцінка учнівських робіт впродовж роботи, здійснюється за рефлесією на блозі проекту. На початку оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів і оцінку  отримує кожен учень. Проміжне оцінювання має за мету проконтролювати,як учні вірно уявляють мету та хід виконання проекту. Підсумкове оцінювання  виявляє рівень подачі та оформлення результатів дослідження -презинтації https://docs.google.com/presentation/d/1e7YSdgyo-JVxXn4VWikyKFNKI8Fx7Xf2sZK_nnvP4lE/edit#slide=id.p| учнівська презинтація]. Наприкінці проекту для оцінювання використовується оціночний лист презинтації |шаблон] https://docs.google.com/presentation/d/1vchtmqgkziq1iC7cw3mgkDeffwbEllaUTJEn-1h0ODA/edit#slide=id.pз|учнівська чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Googl.Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ спільного доступу.
+
Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку діти виконують [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJnQ2M3WDZwSFBWUTJkT0kwWmJheXc6MQ#gid=0|попереднє тестування], впродовж роботи оцінюються знання з теми та роль кожного учня в проекті. Оцінювання проводиться після перегляду та  після обговорення учительської презентації[https://docs.google.com/presentation/d/1i8Tg5mK60Od3j-VSuzUxAsk5CIxDc1ncq7XSyynuP1w/edit#slide=id.p]. Оцінка учнівських робіт впродовж роботи, здійснюється за рефлесією на блозі проекту. На початку оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів і оцінку  отримує кожен учень. Проміжне оцінювання має за мету проконтролювати,як учні вірно уявляють мету та хід виконання проекту. Підсумкове оцінювання  виявляє рівень подачі та оформлення результатів дослідження -презинтації шаблон[https://docs.google.com/presentation/d/1e7YSdgyo-JVxXn4VWikyKFNKI8Fx7Xf2sZK_nnvP4lE/edit#slide=id.p]. Наприкінці проекту для оцінювання використовується оціночний лист презинтації [https://docs.google.com/presentation/d/1vchtmqgkziq1iC7cw3mgkDeffwbEllaUTJEn-1h0ODA/edit#slide=id.pз]учнівська чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Googl.Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ спільного доступу.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Рядок 62: Рядок 62:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
м.Дніпропетровськ
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
[[Гошкадор Наталія Олександрівна]]
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 19:43, 21 грудня 2012


Буклет для проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва проекту

Магічні квіти

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я і Україна

Вік учнів, клас

2 клас 7-8 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В процесі проекту учні самостійно:

  • знайомляться з рослинами рідного краю;
  • досліджують лікарські властивості цих рослин;
  • вивчають традиції українського народу, знайомляться з фолькльором, пов'язаним з рослинами;
  • визначають значення всіх квіток, що входять до складу українського віночка.

Діти працюють в багаторівневих групах,досліджуючи малі питання великої проблеми.

План вивчення теми (вставити файл)

  • план впровадження[1]
  • план проекту[2]

Навчальні цілі

  • розвинути вміння працювати з інформацією, комунікативні навички;
  • сформувати вміння аналізувати властивості квітів, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки;
  • засосовувати вміння праювати з використанням ІКТ;
  • формувати бережливе ставлення до рослин.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку діти виконують тестування, впродовж роботи оцінюються знання з теми та роль кожного учня в проекті. Оцінювання проводиться після перегляду та після обговорення учительської презентації[3]. Оцінка учнівських робіт впродовж роботи, здійснюється за рефлесією на блозі проекту. На початку оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів і оцінку отримує кожен учень. Проміжне оцінювання має за мету проконтролювати,як учні вірно уявляють мету та хід виконання проекту. Підсумкове оцінювання виявляє рівень подачі та оформлення результатів дослідження -презинтації шаблон[4]. Наприкінці проекту для оцінювання використовується оціночний лист презинтації [5]учнівська чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю З-Х-Д (Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися) у формі спільного доступу на Googl.Впродовж роботи над проектом проводиться мозковий штурм за принципом каруселі. Групи, що беруть участь в мозковому штурмі, заповнюють документ спільного доступу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

У ході проекту учні досліджують традиції свого народу, з'ясовують, яке свято пов'язане з квіткою, знайомляться з українським фольклором . На початку проекту з’ясовуємо навчальні потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «ЗХД – знаємо – Хочемо знати - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед трьох груп учнів методом каруселі - кожна група визначає у сусідів найкращі ідеї. Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група підтверджує, або спростовуює кращі гіпотези, користуючись інтернетом. Результати дослідження група викладає у онлайн-презентації , шаблон якої викладений заздалегідь вчителем. Декілька учнів в цей час готують публікацію ( буклет), в якому перераховють рослини рідного краю,які зних мають лікарські властивості і взагалі, яке значення для людини мають квіти (використовуючи матеріали інтернету). Під час захисту проекту кожна група представляє та захищає свою частину спільної презентації. Дві інші групи та вчитель в цей час заповнюють форму оцінювання презентації, розроблену вчителем в Word. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів та вчителя.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Моісеенко Ніна Матвіївна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Середня загальноосвітня школа №2 м. Дніпропетровська

Місто\село, район, область

Контактні дані

moiseenkonm@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 10 грудня - 22 грудня 2012

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ

Тренери

Гошкадор Наталія Олександрівна