Відмінності між версіями «Проект "Шорашим (коріння)"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Термін реалізації проекту)
(Мета проекту)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
== Мета проекту ==
 
== Мета проекту ==
 +
[[Файл:завдання.jpg|мини|400px|Завдання проекту]]
 +
:Протягом багатьох років учні шкіл України із поглибленим вивченням предметів єврейського циклу приймають участь у міжнародних поїздках «Маса шорашим (коріння)» по Україні, Білорусії чи Литві з метою ознайомлення з історією та культурою євреїв Східної Європи.
 +
Для підготовки до цієї поїздки, а також з метою створення навчально-освітньої та виховної систем, що
 +
впровадять основні елементи патріотичного виховання школярів та їх батьків,
 +
приведуть до усвідомлення їх відповідальності за історичне минуле,
 +
до розуміння необхідності збереження історично-культурної спадщини та налагодження зв'язків поколінь,
 +
до формування свідомості у нинішніх поколінь про вшанування жертв нацизму, повагу та турботу про них
 +
вчителем Фрідман І. був розроблений навчально-виховний проект «Шорашим», що охоплює цілу низку різноманітних форм та методів роботи: від просвітницьких та пізнавальних заходів до дослідницької та пошукової роботи, а також заходів за участю представників різних поколінь. При цьому реалізація проекту передбачає широкий спектр використання інформаційних технологій.
  
 
== Анотація до проекту==
 
== Анотація до проекту==

Версія за 11:15, 19 грудня 2012


Назва проекту

"Шорашим (коріння)"

Автор проекту

Фрідман Ірина

Номінація

Виховний проект

Клас та вік учнів, які брали участь у проекті

Основна група учасників проекту - 10-11 клас (15-17 років). Але в результаті реалізації проекту утворилася група "благоотримувачів" (інші ученики школи від 5 до 9 класу, їх батьки, вчителі, користувачі мережі Інтернет, що цікавляться єврейською історією та культурною спадщиною.

Термін реалізації проекту

Довготривалий проект: протягом навчального року. Слід зауважити, що даний проект є щорічним в Технологічному ліцеї, де працює автор. Але що року відбуваються певні зміни для покращення реалізації проекта, виходячи з аналізу попередного року.

Мета проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Завдання проекту
Протягом багатьох років учні шкіл України із поглибленим вивченням предметів єврейського циклу приймають участь у міжнародних поїздках «Маса шорашим (коріння)» по Україні, Білорусії чи Литві з метою ознайомлення з історією та культурою євреїв Східної Європи.

Для підготовки до цієї поїздки, а також з метою створення навчально-освітньої та виховної систем, що впровадять основні елементи патріотичного виховання школярів та їх батьків, приведуть до усвідомлення їх відповідальності за історичне минуле, до розуміння необхідності збереження історично-культурної спадщини та налагодження зв'язків поколінь, до формування свідомості у нинішніх поколінь про вшанування жертв нацизму, повагу та турботу про них вчителем Фрідман І. був розроблений навчально-виховний проект «Шорашим», що охоплює цілу низку різноманітних форм та методів роботи: від просвітницьких та пізнавальних заходів до дослідницької та пошукової роботи, а також заходів за участю представників різних поколінь. При цьому реалізація проекту передбачає широкий спектр використання інформаційних технологій.

Анотація до проекту

Опис проекту

Основні завдання проекту

Механізм реалізації проекту

Очікувані результати проекту

Етапи реалізації проекту

Номер Етап Завдання
1.
2.
3.
4.
5.


Які результати одержали учні в проекті?

Наш фотоальбом

Web-сторінка проекту:

Використані матеріали

Список використаної літератури

Інтернет-ресурси

Відгуки про проект