Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Шок від майбутнього"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Назва навчальної теми)
Рядок 4: Рядок 4:
  
 
Функція. Область визначення і область значень функції. Графік функції. Функція як  математична  модель  реальних процесів.
 
Функція. Область визначення і область значень функції. Графік функції. Функція як  математична  модель  реальних процесів.
 +
[[Файл:http://wiki.iteach.com.ua/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82_%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B4.jpg]]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Версія за 11:52, 16 грудня 2012


Назва навчальної теми

Функція. Область визначення і область значень функції. Графік функції. Функція як математична модель реальних процесів. Файл:Http://wiki.iteach.com.ua/Файл:Буклет про спід.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоровя , Фізична культура

Вік учнів, клас

7 клас, 10-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні обєднаються в малі групи за інтересами і вони обирають відповідну тему(розповсюдження СНІДу, туберкульозу, зростання забрудненості навколишнього середовища) збирають статистичну інформацію роблять це як репортаж ( можливо порівняння за областями) потім будують приблизний графік. Під час роботи над проектом, учні повинні не тільки навчитися збирати первинну інформацію познайомляться поняттям «функція», навчаться знаходити область визначення та область значень функції. Удосконалять та поглиблять свої знання із теми. Виявлять зв'язок математики з іншими науками. Відкривають для себе багато нового, цікавого захоплюючого з історії математики. Навчаться захищати свій проект перед однокласниками, критично мислити , розмірковувати, робити висновки, приймати самостійні рішення. Проект пропонується для реалізації з учнями 7 класу під час вивчення теми «Функція». Даний проект об’єднує математику та інші дисципліни. У сьомому класі вводиться одне з фундаментальних математичних понять – поняття функції. Тут розглядається лінійна функція та її графік. Згодом ці відомості використовуються для графічної ілюстрації розв‘язування лінійного рівняння з однією змінною, а також системи двох лінійних рівнянь з двома змінними. Інші види функцій розглядаються у 8 – 11 класах. Клас поділено на три групи «розповсюдження СНІДу», «розповсюдження туберкульозу», «забрудненя навколишнього середовища». Кожна з груп протягом уроку працює над своєю частиною роботи: збирає інформацію з мережі Інтернет, підбирає цікаві факти, готує коротку презентацію за змістом опрацьованого матеріалу, робить висновки, створює таблиці.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі - статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з алгебри учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня за допомогою Контрольного списку запитань до рефлексії.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учительська презентація До початку проекту вчитель знайомить учнів з особливостями роботи за допомогою проектної діяльності за допомогою блогу, проводить бесіду з учнями з використанням зразків проектів виконаних іншими учнями , знайомить з планом проекту за допомогою вчительської презентації, обговорюються Основні питання проекту. Учні переглядають презентацію, виконують завдання для визначення навчальних потреб за допомогою метода «Асоціативний кущ», знайомляться з ключовим та тематичними питаннями, намагаються дати на них відповіді, висувають власні гіпотези.


Для вирішення питань учні добирають інформацію в Інтернеті, в друкованих виданнях, систематизують весь матеріал у блоки. Відбувається збір інформації про функцію, пошук відповідей на основні питання з подальшим обговоренням, аналізом та корекцією. Кожна група обирає питання та відповідає на них.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Морозова Галина Андріївна


Фах, навчальний предмет

Вчитель математики, математика


Навчальний заклад

Черкаська ЗОШ I-III ступенів

Місто\село, район, область

смт.Черкаське , Новомосковський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

56-366 або 0632687418 або morozovaga777@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за версією" Навчання для майбутнього" , м.Дніпропетровськ, 10-15 грудня 2012


Дати проведення тренінгу

з 10 грудня по 15 грудня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Дніпропетровськ, ДОІППО Тренінг проводиться в рамках програми "Відкритий світ". Заняття проводяться на базі ДОІППО. Повний день - 410 ауд.


Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна Шпітко Вікторія Володимирівна