Відмінності між версіями «Портфоліо Лозового Василя з теми: Конкурс "Найкращий стілець"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 55: Рядок 55:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Місто Прилуки
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 14:33, 13 грудня 2012

Назва проекту

Конкурс «Найкращий стілець»

Назва навчальної теми

Технологія виготовлення виробів із сучасних деревних матеріалів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Технології

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту

Цей проект з трудового навчання для учнів 10 класу. Буде розроблятися під час вивчення варіативного модуля «Технологія виготовлення виробів із сучасних деревних матеріалів» та в позаурочний час. Учні будуть вивчати загальні відомості про технологію обробки сучасних деревинних матеріалів. Проаналізують проектування та виготовлення виробу . Порівняють можливості використання конструкційних матеріалів. Учні систематизують отримані дані, які заносять у свій блог. Учнівській блог рекламується серед населення для заохочення учнів до трудової діяльності . Учні аналізують та порівнюють порівнюють вироби. Свої висновки у вигляді діаграм, графіків, відгуків учні розміщують у блозі; Проводиться конкурс на кращий стільчик.

План вивчення теми

План вивчення

План впровадження

Оцінювання

В проекті передбачено неперервне формуюче оцінювання, складниками якого є: - вступне діагностування з приводу готовності працювати в проекті - оцінювання протягом проекту, яке дає уявлення про якість виконання учасниками проекта, етапів проекта, яке дозволяє відстежувати прогрес у їх навчанні. Методи оцінювання: складання схеми ЗХД, використання графічних схем, онлайн-опитування, самооцінка кінцевого продукту-блогу, проводиться за допомогою контрольного списку та форми оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя

Учитель ознайомлює батьків з авторським правом та бере дозвіл на використання продуктів діяльності учнів. Учитель пропонує учням ознайомитись з презентацією. Учні переглядають її та проходять вступне діагностування з приводу готовності працювати в проекті, при цьому починають формуватися навички роботи в мережі Інтернет, та підвищується зацікавлення учнів до висвітлення результатів проекту у формі блогу. Учитель виконує роль фасилітатора під час складання учнями таблиці; розробляє дві опитувальні форми, які дають змогу відслідкувати участь кожного учня в проекті та оцінити його вклад у результат. Учні працюють з комп’ютером, ознайомлюються з виробами-аналогами. Свої дослідження вони систематизують у вигляді діаграм, порівняльних таблиць та креслень, які розміщують у блозі. Учитель протягом проектної діяльності учнів створює дві опитувальні форми, які дають змогу відслідкувати участь кожного учня в проекті та оцінити його вклад у результат. Кінцевй результат та фото виробуів учні розміщують у блозі. Учні рекламують свій блог у соціальних мережах, на сайті школи, та серед мешканців свого міста.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Василь Лозовий

Фах, навчальний предмет

Вчитель ынформатики та трудового навчання

Навчальний заклад

ЗОШ І-ІІІст.№12

Місто\село, район, область

місто Прилуки, Чернігівська область

Контактні дані

Lozovyu@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.12 - 13.12

Місце проведення тренінгу

Місто Прилуки

Тренери