Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Qwe»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
Діяльність учнів та вчителя  Перш ніж приступити до роботи над проектом учитель відправляє та збирає форми щодо надання прав/дозволів щодо політики безпечного використання Інтернет учнями, форми згоди батьків щодо Інтернет – проектів,  обсягу та якості розміщеної учнями інформації в Інтернеті. Встановлює зв’язки  та узгоджує проектні плани з класом партнером. Резервує час у комп’ютерному кабінеті.  Створює публікацію про метод проектів та ознайомлює з нею батьків. Показує учням презентацію про дотримання законів авторських прав використаного матеріалу для проекту. Оцінює  веб-сайти необхідні для роботи над проектом. Організовує перевірку наявності необхідних книг у бібліотеці. Створює план проекту та графік виконання проекту. Створює та показує стартову презентацію для учнів з метою зацікавлення в роботі над проектом. Допомагає учням об’єднатися у малі групи, з метою корекції складу груп допомагає обрати лідерів груп. Пропонує  учням переглянути веб-сторінки для отримання докладніших відомостей щодо  учнівської безпеки та відповідального використання Інтернету.
 
Пропонує форми захисту проекту. Проводить  інструктаж з техніки безпеки під час роботи на комп’ютері. А учні після перегляду стартової презентації учителя про проект об’єднуються в групи, обирають командою теми досліджень, які  їх зацікавили, оцінюють свої попередні знання з теми, формують навичку коректно формулювати свої запитання, визначаються з проблемою дослідження, шляхами її розв’язання, обговорюють ідеї стосовно проекту, заповнюють схеми «З-Х-Д», обирають форму захисту проекту. Знайомляться з презентацією про дотримання законів авторських прав використаного матеріалу для проекту з метою формування  відповідальності за дотримання Законів про Авторське право.  Робота над проектом починається з бесіди та анкетування з Основ проведення навчальних досліджень, вмінь  користувача  Інтернету, комп’ютерних  навичок.
 
Учитель організує команди для роботи та взаємоперевірки, забезпечує ресурсами необхідними для взаємоперевірки груп,  самооцінки учнів. Отримує доступ до учнівських файлів для  забезпечення  зворотного  зв’язку щодо робіт учнів. Проводить моніторинг роботи учнів над проектом, розміщених в мережі Інтернет продуктів учнів щодо їх раціонального, безпечного та відповідального використання, оцінює прогрес створення портфоліо учня. Пропонує з метою  диференціації роботи в  групі: ведення [http://vasjaty.blogspot.com/ блогу], продовжити вивчення теми поглиблено, прийняти участь у різноманітних учнівських конкурсах. Для успішного проведення проекту пропонує  звернутися за консультацією до вчителя історії, біології, інформатики, бібліотекаря.  Фотографує учнів у процесі роботи над проектом. Заповнює журнал оцінювання учнівських робіт. Проводить бесіду з техніки безпеки. Спілкується з батьками за допомогою електронної пошти чи інших засобів Інтернету для обговорення прогресу учнів в навчанні, з метою відслідкування прогресу учнів у навчанні заповнює таблицю оцінювання, в якій записано, як учні використовують навички 21 століття та фактичні знання з теми.
 
 
Під час захисту проекту учитель постійно супроводжує учнів в роботі, бере участь в обговоренні, задає питання, що стосується змісту, проводить анкетування учнів з теми, оцінює роботи, узагальнює, аналізує, підводить підсумки, вручає нагороди. Визначає перспективи для поглибленого вивчення теми, а учні презентують свої роботи  протягом одного уроку, тому кожна група чітко дотримується регламенту. Проводять колективний аналіз та  оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання, визначають, яка група провела аргументоване дослідження. Заповнюють лист для самооцінки,  лист оцінки роботи групи,  форму  для взаємооцінювання  презентації учнями іншої групи, таблиці «З-Х-Д», здають тестування.
 
 
Коли проект уже захищений, учитель проводить діагностику досягнень навчальних цілей за допомогою  форми рефлексії, запитань та встановлення учнями нових навчальних цілей, упорядковує презентації з учнівськими роботами та закінченими проектними завданнями для кінцевого перегляду. Відправляє повідомлення з подякою доповідачам, батькам, а учні пишуть відгук на  роботу однокласників.
 
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 14:55, 12 грудня 2012


Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.09-10.10.12р

Місце проведення тренінгу

Новопразький НВК

Тренери

Мітленко Л.О