Відмінності між версіями «Проект Бонюк Валентина"Ослячий місточок"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: =Назва навчальної теми= '''«Ослячий місточок»''' =Вік учнів, клас= '''8 клас''' =Стислий опи...)
 
Рядок 16: Рядок 16:
  
  
[https://docs.google.com/open?id=0ByLKaUEkAyNYMURyQVEwbEgxUFU План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/open?id=0ByLKaUEkAyNYTzZHVFZBazV3NTA]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 13:15, 30 листопада 2012

Назва навчальної теми

«Ослячий місточок»

Вік учнів, клас

8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розраховано на творчість учнів 8 класу. Познайомити учнів зі змістом та різними дове-деннями теореми Піфагора; формувати вміння застосовувати те¬орему Піфагора до розв'язування задач; узагальнити знання про прямокутний трикутник; розширити коло геометричних завдань, що вирішуються учнями; ознайомити учнів з основними етапами життя і діяльності Піфагора; реалізувати міжпредметні зв'язки геометрії з алгеброю, географією, історією, біологією, літерату¬рою; розвивати дослідні та комунікативні здібності дітей, прище¬плювати навички співпраці з іншими людьми, розвивати вміння, збирати інформацію та вмотивовано викладати висновки.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Графік оцінювання


На початку проекту

Опитування/Анкетування Мозкова атака Обговорення Основних запитань Перегляд презентації вчителя та її обговорення Використання «Асоціативного куща» Робота з таблицями «ЗХД» Опитувальник/тест Таблиця «ЗХД» (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався) Записи/нотатки вчителя Презентація Основних запитань


Впродовж роботи над проектом


Анкетування Консультації Самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання) Розв’язування задач Анкета Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки Форма для оцінювання продуктів проекту Письмові огляди, звіти Форми для надання зворотного зв’язку

Наприкінці роботи над проектом


Демонстрація (захист проекту), презентація Рольова гра Опитування Робота з таблицями «ЗХД» Підсумкове есе Форма оцінювання публікації, презентації (продукту) Таблиця «ЗХД»

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 день. Для зацікавлення учнів вчитель готує і представляє свою презентацію, в якій ознайомлює учнів з темою проекту, з ключовим та тематичними питаннями. Для перевірки попередніх знань учнів з теми учитель проводе опитування за допомогою Опитувальника з теми ««Ослячий місточок». Для визначення навчальних потреб учні заповнюють таблиці «ЗХД». Учні об’єднуються в пять груп (за інтересом). Кожній групі надаються ролі: Завдання 1 групи («Історикознавці»): вивчити біографію Пі¬фагора, результати представити у вигляді буклету.

Завдання 2 групи («Теоретики»): підготувати огляд доведень теореми Піфагора у вигляді презентацій та публікації.

Завдання 3 групи («Літературознавці»): вивчити відображен¬ня теореми Піфагора в літературі: в легендах, віршах, піснях, анекдотах; результати представили у вигляді презентації.

Завдання 4 групи («Практики»): зібрати історичні завдан¬ня, у вирішенні яких застосовується теорема Піфагора, результат оформити у вигляді публікації.

Завдання 5 групи («Філософи»): вивчити досягнення Піфаго¬ра, його філософські вислови, їх зв'язок із сучасністю, результат оформити у вигляд презентації. . Учитель надає учням Документ для фасилітації. 2 урок. Вчитель роздає інструкції, як здійснювати пошукову діяльність, надає дітям Критерії оцінювання продукту діяльності учнів. Учні здійснюють пошук необхідної інформації, використовуючи Інтернет-ресурси, ЗМІ, довідникову літературу. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації.

3 урок. Працюючи в групах, учні створюють продукт своєї діяльності. Використовуючи Форму оцінювання командної роботи, учні кожної групи оцінюють себе.

4 урок. Учні завершують свої роботи. Презентують їх. Заповнюють Форму оцінювання Вікі-сайтів та Форму оцінювання мультимедійної презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Валентина Бонюк

Фах, навчальний предмет

математик, викладач; вчитель математики


Навчальний заклад

Комунальний заклад "Загальноосвітня середня школа №4 з класами вечірньої очної форми навчання м. Тернівка"

Місто\село, район, область

м. Тернівка, Дніпропетровської обл.

Контактні дані

моб.тел.0505389269

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26.11.12-01.12.12


Місце проведення тренінгу

ДОІППО


Тренери

Людмила Михайлівна Харлаш

Тетяна Анатоліївна Кущова