Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Мікроелементи в нашому житті"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 33: Рядок 33:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Учні відповідають на питання тесту.Вчитель використовує публікацію 1 та 2.Перед початком вчитель ознайомлює учнів  з  своєю презентацією.На батьківських зборах бере дозвіл на використання учнівських публікацій в інтернеті.
+
Учні відповідають на питання тесту.Вчитель використовує публікацію [https://docs.google.com/open?id=0B83Zw2lrgnrPeWh2OHRvcFRLb28 1] та [https://docs.google.com/open?id=0B83Zw2lrgnrPUXpZM3JJWHlBVlE 2].Перед початком вчитель ознайомлює учнів  з  своєю [https://docs.google.com/open?id=0B83Zw2lrgnrPS0lXSDlxV2c3Sms презентацією].На батьківських зборах бере дозвіл на використання учнівських публікацій в інтернеті.
 
В результаті дослідження учні отримують результати , які оформляють у вигляді таблиці та діаграми.
 
В результаті дослідження учні отримують результати , які оформляють у вигляді таблиці та діаграми.
 
Учні планують і пишуть сценарій своєї презентації, створюють мультимедійну презентацію.
 
Учні планують і пишуть сценарій своєї презентації, створюють мультимедійну презентацію.

Версія за 11:22, 3 листопада 2012


Назва навчальної теми

Мікроелементи в нашому житті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет -хімія. Другорядні - біологія, фізика, географія, природознавство

Вік учнів, клас

14 - 15 років, 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Стислий опис Вивчити особливості елементів,які підтримують наш організм. З’ясувати : Як поповнювати їх вміст ? Проблеми,які виникають при їх недостачі у організмі ?Відповідь оформити у вигляді проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

План реалізації

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

 Учні використовують самооцінювання .Навички 21 століття.На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та тестів. Учні використовують: - форма оцінювання блогу; - контрольний список для оцінювання однолітками презентації.  На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу (усні консультації). Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися:  Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається самооцінювання. Форма оцінювання виконання групового завдання при роботі над проектом. Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію блогу, усного виступу. Протягом проекту вчитель веде журнал оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні відповідають на питання тесту.Вчитель використовує публікацію 1 та 2.Перед початком вчитель ознайомлює учнів з своєю презентацією.На батьківських зборах бере дозвіл на використання учнівських публікацій в інтернеті. В результаті дослідження учні отримують результати , які оформляють у вигляді таблиці та діаграми. Учні планують і пишуть сценарій своєї презентації, створюють мультимедійну презентацію. Учні знайомляться з роботою в Інтернеті, здійснюють пошук статистичних матеріалів, малюнків для проекту на тему: «Мікроелементи для життя людини». Створюють файл посилань на ресурси Інтернету, критично оцінюють дібрану інформацію та зберігають її. Опановують ефективність стратегії пошуку матеріалів. Учні створили публікацію. У ній вони помістили інформацію про мікроелементи: які вони є, для чого вони, дізнались багато цікавого про мікроелементи. Учні створили блог. Вони дізналися про напрямки використання блогів, навчилися створювати веб-сайт: планувати його зміст, Добирати назву сайту, добирати матеріал для окремих сторінок

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Любов Бучек

Фах, навчальний предмет

Хімік, хімія

Навчальний заклад

Червоноградська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

м.Червоноград, Львівська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

жовтень - листопад

Місце проведення тренінгу

ЧНВК "СШ -колегіум" №3

Тренери

Караман Лідія Іванівна