Відмінності між версіями «Портфоліо Сабондаренко В.Г.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Про мене)
(Повний План вивчення теми)
 
(не показано 9 проміжних версій цього учасника)
Рядок 24: Рядок 24:
  
  
[https://docs.google.com/file/d/0ByhbvUY0cheaaEhMcVdQdm5QdTg/edit План вивчення теми]
+
[https://docs.google.com/open?id=0ByhbvUY0cheaU3hpVXBmWjJrbnM План вивчення теми]
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 +
Проект здійснюється за певною схемою, тобто в 4 етапи : 1).Підготовка до проекту. Вчитель повідомляє  тему, мету проекту і демонструє учням свою презентацію.[https://docs.google.com/open?id=0ByhbvUY0cheaX3VvSmFLN2oydjA Презентація вчителя] 2).Організація учасників проекту.  Формуються 3 групи учнів по 4-5 учнів в кожній. Перед кожною групою стоїть своя задача. Задача I групи: пошук інформації на тему : " Берлін. Визначні місця Берліну ". Задача II групи: пошук інформації на тему: " Німеччина-республіканська, демократична ". Задача III групи : " Федеральні землі Німеччини ". Учні підбирають необхідний матеріал до теми, пошук інформаціїї різноманітний: інтернет, бібліотека, журнали, газети та ін. Зібраний матеріал з кожної групи учні узагальнюють і готуються до виступу. Розподіляючи обов'язки, вчитель враховує схильності учнів до логічних міркувань, до формування висновків, до оформлення проектної роботи. 3).Виконання проекту. Цей крок пов'язаний з пошуком інформації, вибор спосібів реалізації проекту. Це може бути презентація Microsoft Power Point,фото, малюнки,саморобки, постери,кресленн,реферати, доклади, повідомлення, вікторини [https://docs.google.com/open?id=0ByhbvUY0cheaY1RxRFMwekxzbms Презентація учня]. Проекти ще можуть виконуватися на окремих аркушах і скріплюватися разом, утворюючи виставку, монтаж  та ін. Учні планують виступ, створюють учнівські презентації. 4).Підведення підсумків проектної роботи.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 36: Рядок 37:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
Німецька мова
+
Вчитель німецької мови
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
Рядок 61: Рядок 62:
  
 
==ТРЕНІНГИ==
 
==ТРЕНІНГИ==
 +
Дата проведення тренінгу : 13-22 жовтня 2012 року.
 +
Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті " Відкритий світ "

Поточна версія на 12:13, 2 листопада 2012



Назва проекту

" Наша подорож до Німеччини " ( Unsere Reise nach Deutschland )

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Німецька мова,інформатика,історія,географія

Навчальна тема

Подорож. Подорож до Німеччини

Вік учнів, клас

7клас,12-13 років

Навчальні цілі

Використання інноваційних технологій на уроках німецької мови. Вивчення тематичної лексики,робота над вимовою навчання діалогічного і монологічного висловлювання, навчання письма, відрацювання граматичного матеріалу. Навчати учнів висловлювати свою думку, аргументувати свою точку зору. Правильно висловлювати свою думку, задавати і складати питання до теми, аналізувати побачене і почуте, що стосується теми проекту. Вміти робити висновки, обробляти отриману інформацію, вживати вивчену лексику і граматичний матеріал за навчальною темою.Показати вміння окремого учня чи групи учнів використовувати придбаний в гімназії дослідницький досвід, реалізувати свій інтерес до предмету дослідження, примножити знання про нього, продемонструвати рівень навченості іноземної мови, піднятися на вищий щабель освіченості, розвітку, соціальної зрілості.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Проект здійснюється за певною схемою, тобто в 4 етапи : 1).Підготовка до проекту. Вчитель повідомляє тему, мету проекту і демонструє учням свою презентацію.Презентація вчителя 2).Організація учасників проекту. Формуються 3 групи учнів по 4-5 учнів в кожній. Перед кожною групою стоїть своя задача. Задача I групи: пошук інформації на тему : " Берлін. Визначні місця Берліну ". Задача II групи: пошук інформації на тему: " Німеччина-республіканська, демократична ". Задача III групи : " Федеральні землі Німеччини ". Учні підбирають необхідний матеріал до теми, пошук інформаціїї різноманітний: інтернет, бібліотека, журнали, газети та ін. Зібраний матеріал з кожної групи учні узагальнюють і готуються до виступу. Розподіляючи обов'язки, вчитель враховує схильності учнів до логічних міркувань, до формування висновків, до оформлення проектної роботи. 3).Виконання проекту. Цей крок пов'язаний з пошуком інформації, вибор спосібів реалізації проекту. Це може бути презентація Microsoft Power Point,фото, малюнки,саморобки, постери,кресленн,реферати, доклади, повідомлення, вікторини Презентація учня. Проекти ще можуть виконуватися на окремих аркушах і скріплюватися разом, утворюючи виставку, монтаж та ін. Учні планують виступ, створюють учнівські презентації. 4).Підведення підсумків проектної роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сабондаренко Віра Григорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель німецької мови

Навчальний заклад

Одеська гімназія №8 Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м.Одеса, Малиновський район, Одеська область

Контактні дані

email: VeraSabondarenko@gmail.com

Про мене

Вчитель німецької мови I категоріі

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ

Дата проведення тренінгу : 13-22 жовтня 2012 року. Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті " Відкритий світ "