Відмінності між версіями «Портфоліо "Пісенна творчість Андрія Малишка."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}})
 
(Повний План вивчення теми)
 
(не показані 24 проміжні версії цього учасника)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва проекту=
 
=Назва проекту=
 +
 +
Пісенна творчість Андрія Малишка.
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
=Навчальні цілі=
+
Українська література. Музичне мистецтво
 +
 
 +
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 +
 
 +
Життя та творчість Андрія Малишка.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
8 клас,15 років
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
 +
14 листопада 2012 року виповнюється 100 років з дня народження видатного українського поета, перекладача, літературного критика Андрія Малишка. Враховуючи важливість постаті Андрія Малишка для розвитку української культури, Верховна Рада України своєю постановою від 21.10.2011 № 3965-IV „Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка" ухвалила рішення урочисто, на державному рівні, відзначити цей ювілей.
 +
Під час роботи над проектом: дослідити життєвий та творчий шлях поета, провести виставку ілюстрацій до творів поета, створити презентацію «Віртуальна подорож до музею - садиби поета», провести літературне свято "Пісенна творчість А.Малишка», випуск газети «Поет - пісняр А.Малишко».
 +
Створені робочі групи, визначено напрямки діяльності та складено учнями план роботи.
 +
Від проекту очікуємо: учні повинні проявити свою активність, самостійність у пошуках матеріалу, застосовувати різні джерела інформації (книги, енциклопедії, Інтернет). Вміти оформити презентацію, виставку; розширити словниковий запас, прагнення дотримуватись літературної мови.
 +
Учні зможуть оцінити роботу інших, співвіднести свою оцінку та оцінку інших груп.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 +
[https://docs.google.com/open?id=0B2YLWAkQTWYrM0E2MzFYWDhXeFk План вивчення теми]
 +
 +
[https://docs.google.com/open?id=0B2YLWAkQTWYrRVdoQnA0WTU5VlE План впровадження]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
Участь в Проекті допоможе самостійно  опрацювати  інформаційні матеріали, удосконалює уміння аналізувати актуальність даного питання на передодні святкування 100-річчя з дня народження Андрія Малишка, розширює кругозір, збагачує їх словниковий запас.
 +
Проект спрямований на розвиток особистих умінь і навичок учнів, які в процесі роботи розвивають мислення високого рівня, навички упевненої поведінки. В ході підготовки і в процесі створення презентаційних матеріалів удосконалюються навички виступу перед аудиторією, уміння планувати, підбирати ілюстративний матеріал, використовувати додаткові джерела інформації,  структурувати свій виступ, використовуючи мультимедійні засоби.
 +
Очікувані результати:
 +
• розвиток навичок, необхідних для успішної діяльності в умовах економіки, побудованої на знаннях комп'ютерної грамотності,
 +
• навички креативного мислення,
 +
• рішення соціальних проблем, комунікативні навички, ефективна робота в команді
 +
• уміння висловлювати свої думки і аргументувати їх.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
 +
Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи,  презентації,  або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 +
Учні збирають інформацію в Інтернеті і інших друкованих виданнях, систематизують інформацію по темі: «Пісенна творчість Андрія Малишка». Учасники навчаються працювати в програмах: Publisher - створення публікацій, буклетів, інформаційних листів; MS Word - набір текстів; MS PowerPoint - створення презентацій;
 +
Проводять дослідницьку роботу, вчаться проводити обробку і аналіз отриманих матеріалів.
 +
Учасники працюють в командах: дослідники - пошук матеріалів в Інтернеті і інших друкованих виданнях, проводять аналіз тексту; дизайнери - малюнки, створення емблем, створення  презентацій; журналісти - створення публікацій, бюлетенів і  інформаційних випусків, написання статей в газету;
 +
В результаті діти роблять висновки про те, якими визначними місцями славетна Україна, чим вона цікава для туристів, виступають з презентаціями творчих робіт перед іншими  учнями школи.[https://docs.google.com/open?id=0B2YLWAkQTWYrU05sQ1RjSlBVSlU презентація учня]/ Ознайомлення учнів з учительською презентацією, проведення бесід з учнями щодо знань та здібностей учнів, заповнення форм опитування, проводить обговорення питань, які цікавлять учнів стосовно теми.
 +
[https://docs.google.com/open?id=0B2YLWAkQTWYrblFCWEw0cWJqSjg презентація вчителя]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Савченко Марина Миколаївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Учитель української мови та літератури
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
 +
Торезька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 43
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
Торез, Донецька область
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
Рядок 37: Рядок 74:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
 +
20.08-25.08 2012 рік
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
Торезька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 43
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
 +
Зав’ялов Олександр Сергійович
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 15:29, 1 листопада 2012


Назва проекту

Пісенна творчість Андрія Малишка.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література. Музичне мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

Життя та творчість Андрія Малишка.

Вік учнів, клас

8 клас,15 років

Стислий опис проекту

14 листопада 2012 року виповнюється 100 років з дня народження видатного українського поета, перекладача, літературного критика Андрія Малишка. Враховуючи важливість постаті Андрія Малишка для розвитку української культури, Верховна Рада України своєю постановою від 21.10.2011 № 3965-IV „Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Малишка" ухвалила рішення урочисто, на державному рівні, відзначити цей ювілей. Під час роботи над проектом: дослідити життєвий та творчий шлях поета, провести виставку ілюстрацій до творів поета, створити презентацію «Віртуальна подорож до музею - садиби поета», провести літературне свято "Пісенна творчість А.Малишка», випуск газети «Поет - пісняр А.Малишко». Створені робочі групи, визначено напрямки діяльності та складено учнями план роботи. Від проекту очікуємо: учні повинні проявити свою активність, самостійність у пошуках матеріалу, застосовувати різні джерела інформації (книги, енциклопедії, Інтернет). Вміти оформити презентацію, виставку; розширити словниковий запас, прагнення дотримуватись літературної мови. Учні зможуть оцінити роботу інших, співвіднести свою оцінку та оцінку інших груп.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Навчальні цілі

Участь в Проекті допоможе самостійно опрацювати інформаційні матеріали, удосконалює уміння аналізувати актуальність даного питання на передодні святкування 100-річчя з дня народження Андрія Малишка, розширює кругозір, збагачує їх словниковий запас. Проект спрямований на розвиток особистих умінь і навичок учнів, які в процесі роботи розвивають мислення високого рівня, навички упевненої поведінки. В ході підготовки і в процесі створення презентаційних матеріалів удосконалюються навички виступу перед аудиторією, уміння планувати, підбирати ілюстративний матеріал, використовувати додаткові джерела інформації, структурувати свій виступ, використовуючи мультимедійні засоби. Очікувані результати: • розвиток навичок, необхідних для успішної діяльності в умовах економіки, побудованої на знаннях комп'ютерної грамотності, • навички креативного мислення, • рішення соціальних проблем, комунікативні навички, ефективна робота в команді • уміння висловлювати свої думки і аргументувати їх.

Опис оцінювання

Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.

Діяльність учнів та вчителя

Учні збирають інформацію в Інтернеті і інших друкованих виданнях, систематизують інформацію по темі: «Пісенна творчість Андрія Малишка». Учасники навчаються працювати в програмах: Publisher - створення публікацій, буклетів, інформаційних листів; MS Word - набір текстів; MS PowerPoint - створення презентацій; Проводять дослідницьку роботу, вчаться проводити обробку і аналіз отриманих матеріалів. Учасники працюють в командах: дослідники - пошук матеріалів в Інтернеті і інших друкованих виданнях, проводять аналіз тексту; дизайнери - малюнки, створення емблем, створення презентацій; журналісти - створення публікацій, бюлетенів і інформаційних випусків, написання статей в газету; В результаті діти роблять висновки про те, якими визначними місцями славетна Україна, чим вона цікава для туристів, виступають з презентаціями творчих робіт перед іншими учнями школи.презентація учня/ Ознайомлення учнів з учительською презентацією, проведення бесід з учнями щодо знань та здібностей учнів, заповнення форм опитування, проводить обговорення питань, які цікавлять учнів стосовно теми. презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Савченко Марина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Торезька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 43

Місто\село, район, область

Торез, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-25.08 2012 рік

Місце проведення тренінгу

Торезька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 43

Тренери

Зав’ялов Олександр Сергійович