Відмінності між версіями «Портфоліо "Стебло"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Навчальні цілі)
Рядок 8: Рядок 8:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
Курс біології сьомого класу основної школи для дітей з вадами слуху логічно продовжує реалізацію завдань природничо-біологічної освіти учнів, розширюючи і доповнюючи завдання відповідно до вікових і пізнавальних можливостей школярів. В організації  змісту  біологічної освіти  використані  системно-структурний  і  функціональний  підходи, що дає  можливість  більще  приділити  уваги  вивченню  процесів життєдіяльності  організмів, скоротивши  морфологічні  й  анатомічні  відомості  про них.
 +
Наводить приклади впливу  факторів  середовища  на процеси  життєдіяльності рослин.
 +
Називає: основні процеси  та умови життєдіяльності  рослини, основні  компоненти  клітини  рослини, вегетативні  органи рослини  та їх функції.
 +
Розповідає: про будову кореня, види коренів, роль пагона в забезпеченні  надходження, транспорту  і  виведення  речовин, бруньку  як  зародковий  пагін, видозміни пагона, будову  листка  та його  роль  у  забезпеченні  процесу  фотосинтезу, газообміні  та випаровуванні.
 +
Спостерігає: будову  клітини рослини, корінь  і  кореневі  системи, пагін  та його будову, будову та різноманітність  листків.
 +
Дотримується  правил: роботи  з лупою  та мікроскопом.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 11:59, 28 жовтня 2012


Назва проекту

«Надземна частина рослин»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія

Навчальні цілі

Курс біології сьомого класу основної школи для дітей з вадами слуху логічно продовжує реалізацію завдань природничо-біологічної освіти учнів, розширюючи і доповнюючи завдання відповідно до вікових і пізнавальних можливостей школярів. В організації змісту біологічної освіти використані системно-структурний і функціональний підходи, що дає можливість більще приділити уваги вивченню процесів життєдіяльності організмів, скоротивши морфологічні й анатомічні відомості про них. Наводить приклади впливу факторів середовища на процеси життєдіяльності рослин. Називає: основні процеси та умови життєдіяльності рослини, основні компоненти клітини рослини, вегетативні органи рослини та їх функції. Розповідає: про будову кореня, види коренів, роль пагона в забезпеченні надходження, транспорту і виведення речовин, бруньку як зародковий пагін, видозміни пагона, будову листка та його роль у забезпеченні процесу фотосинтезу, газообміні та випаровуванні. Спостерігає: будову клітини рослини, корінь і кореневі системи, пагін та його будову, будову та різноманітність листків. Дотримується правил: роботи з лупою та мікроскопом.

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери