Відмінності між версіями «Портфоліо на тему: "Ймовірність випадкової події"»
Alyona (обговорення • внесок) (→Діяльність учнів та вчителя) |
Alyona (обговорення • внесок) (→Діяльність учнів та вчителя) |
||
Рядок 57: | Рядок 57: | ||
=Діяльність учнів та вчителя= | =Діяльність учнів та вчителя= | ||
− | Заздалегідь, перед початком роботи над проектом, вчитель має ознайомити батьків та учнів з усіма нюансами даної форми роботи. Для цього від перших отримує наступні дозволи:[https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsRjdzdjBoTWJVeTQ/edit дозвіл батьків] на використання учнями Інтернету та [https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsdnMzRllseFVPcHc/edit батьківській дозвіл для публікації] роботи учня в мережі Інтернет. Після цього етапу доречним є також заповнення документу оцінювання навчальних потреб учнів (або так званої З-Х-Д таблиці), який допоможе вам у визначенні пріоритетних напрямків роботи в проекті. Коли, вам випаде нагода презентувати результати вашої діяльності перед колегами, то не зайвим буде ознайомлення їх з [https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsLUR4cGpGVXZ2VGM/edit публікацією представлення особливостей] методу проектів. | + | Заздалегідь, перед початком роботи над проектом, вчитель має ознайомити батьків та учнів з усіма нюансами даної форми роботи. Для цього від перших отримує наступні дозволи:[https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsRjdzdjBoTWJVeTQ/edit дозвіл батьків] на використання учнями Інтернету та [https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsdnMzRllseFVPcHc/edit батьківській дозвіл для публікації] роботи учня в мережі Інтернет. Після цього етапу доречним є також заповнення документу оцінювання навчальних потреб учнів (або так званої З-Х-Д таблиці), який допоможе вам у визначенні пріоритетних напрямків роботи в проекті. Коли, вам випаде нагода презентувати результати вашої діяльності перед колегами, то не зайвим буде ознайомлення їх з [https://docs.google.com/file/d/0Bypcl133q2PsLUR4cGpGVXZ2VGM/edit публікацією представлення особливостей] методу проектів. Що ще не мало важливе, то це заповнення вашими учнями, як респондентами, [https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aipcl133q2PsdGdfMlBaZG02N1pFYW1icUZsa0FoTXc#gid=0 форми для опитування] з заданої вами проблематики. |
=Відомості про автора= | =Відомості про автора= |
Версія за 12:31, 21 жовтня 2012
Зміст
Назва проекту
Ймовірність випадкової події
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний предмет: Алгебра;
Другорядні: Геометрія, Історія математики, Інформатика, Людина і суспільство, Алгебра і початки аналізу, а також предмети природничо-математичного напряму
Навчальні цілі
Учні повинні засвоїти поняття:
- Випадковий дослід і випадкова подія;
- Відносна частота події;
- Ймовірність події. Операції над подіями;
- Ймовірності суми та добутку подій;
- Елементи комбінаторики. Перестановки, розмiщення, комбінації;
- Дискретна випадкова величина, закон її розподiлу;
- Математичне сподівання дискретної випадкової величини.
Учні повинні уміти:
- Оцінювати ймовірність події за її відносною частотою та навпаки;
- Обчислювати ймовірність події, користуючись її означенням і найпростішими властивостями, комбінаторними схемами;
- Складати закон розподілу випадкової величини у найпростіших випадках;
- Обчислювати математичне сподівання випадкової величини за законом її розподілу;
- Розуміти зміст середніх показників, оцінює числові характеристики випадкової величини за її вибірковими характеристиками та навпаки.
Вік учнів, клас
14-15 років, 9 клас
Стислий опис проекту
Даний проект передбачається використовувати при вивченні предмету “Алгебра” в курсі основної школи як основний матеріал. Одним з шляхів реалізації проекту в навчальній діяльності є встановлення міжпредметних зв’язків інформатики з іншими дисциплінами (з математикою, алгеброю, історією математики, курсом "Людина і суспільство" тощо). Даний вид діяльності стимулюватиме учнів працювати творчо в рамках заданої тематики. Пошукова та дослідницька робота школярів, в свою чергу, націлюватиме їх на самостійну роботу, пошук, дослідження та опрацювання інформації, відкриття нових горизонтів для себе, на математичній ниві. За час виконання проекту, діяльність учнів підлягає постійному контролю з боку керівника проекту.
Повний План вивчення теми
Опис оцінювання
Документ оцінювання навчальних потреб учнів
Документ для поточного оцінювання учнів
Діяльність учнів та вчителя
Заздалегідь, перед початком роботи над проектом, вчитель має ознайомити батьків та учнів з усіма нюансами даної форми роботи. Для цього від перших отримує наступні дозволи:дозвіл батьків на використання учнями Інтернету та батьківській дозвіл для публікації роботи учня в мережі Інтернет. Після цього етапу доречним є також заповнення документу оцінювання навчальних потреб учнів (або так званої З-Х-Д таблиці), який допоможе вам у визначенні пріоритетних напрямків роботи в проекті. Коли, вам випаде нагода презентувати результати вашої діяльності перед колегами, то не зайвим буде ознайомлення їх з публікацією представлення особливостей методу проектів. Що ще не мало важливе, то це заповнення вашими учнями, як респондентами, форми для опитування з заданої вами проблематики.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Старостенко Альона Сергіївна
Фах, навчальний предмет
Вчитель математики та основ інформатики
Навчальний предмет: Алгебра
Навчальний заклад
Полтавська гімназія №21
Місто\село, район, область
м.Полтава
Контактні дані
Номер телефону: (099) 362 362 0
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
09-20 жовтня 2012р.
Місце проведення тренінгу
Полтавська гімназія №17
Тренери
Пилюк Світлана Сильвестрівна