Відмінності між версіями «Портфоліо Іванової Оксани Володимирівни на тему "Жіноча доля у пісенній творчості Андрія Малишка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
Рядок 7: Рядок 7:
  
 
Другорядні: інформатика.
 
Другорядні: інформатика.
 +
 +
=Навчальні цілі=
 +
 +
Робота над проектом, пошук, аналіз і обробка матеріалів формують в учнів навички мислення високого рівня. Створюючи проект,  учні оволодівають більш досконалими навичками роботи на комп’ютері з Excel, Publisher, Power Point, набувають практичних навичок пошуку інформації в Інтернеті, оцінювати її якість, аналізувати, робити висновки.
 +
Між предметні завдання, закладені у проекті, дають можливість учню навчитися творчо підходити до виконання поставленого завдання. Проводити опитування, оцінювати їх результати. Навчаться презентувати результати своєї роботи, працювати в команді, доводити та аргументовано висловлювати свою думку.
 +
Учні зацікавлюються художнім твором як явищем мистецтва слова, специфічним “інструментом” пізнання світу і себе в ньому – прищеплення і утримання бажання читати. Вони розвивають уміння сприймати літературний твір як явище мистецтва слова, піднімають загальну освіченість учнів: набуття ними базових знань з української літератури, необхідних для повноцінної інтеграції в суспільство на різних рівнях.  Ознайомлюються із найвизначнішими і найпоказовішими взірцями української народної  творчості і художньої літератури. Формується  читацька культура учнів, розвивається естетичний смак, вміння розрізняти явища класичної (як високого мистецтва) і масової культури. Формується стійкий інтерес до української літератури, як вагомого духовного спадку народу, повноцінного оригінального мистецтва. Повертається втрачений престиж національної літератури, виховання її майбутнього читача і шанувальника. Формується гуманістичний світогляд, розвиток духовного світу, утвердження  загальнолюдських морально-етичних орієнтирів.
 +
Проводиться сприяння національному самоусвідомленню і стійкому відчуттю приналежності до європейської спільноти. Бачення і в українській художній творчості ментальних особливостей української людини. Розвиваються навички  самоосвіти, бажання і спроможності вчитися.

Версія за 15:56, 18 жовтня 2012

Назва проекту

"Жіноча доля у пісенній творчості Андрія Малишка”

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: українська література

Другорядні: інформатика.

Навчальні цілі

Робота над проектом, пошук, аналіз і обробка матеріалів формують в учнів навички мислення високого рівня. Створюючи проект, учні оволодівають більш досконалими навичками роботи на комп’ютері з Excel, Publisher, Power Point, набувають практичних навичок пошуку інформації в Інтернеті, оцінювати її якість, аналізувати, робити висновки. Між предметні завдання, закладені у проекті, дають можливість учню навчитися творчо підходити до виконання поставленого завдання. Проводити опитування, оцінювати їх результати. Навчаться презентувати результати своєї роботи, працювати в команді, доводити та аргументовано висловлювати свою думку. Учні зацікавлюються художнім твором як явищем мистецтва слова, специфічним “інструментом” пізнання світу і себе в ньому – прищеплення і утримання бажання читати. Вони розвивають уміння сприймати літературний твір як явище мистецтва слова, піднімають загальну освіченість учнів: набуття ними базових знань з української літератури, необхідних для повноцінної інтеграції в суспільство на різних рівнях. Ознайомлюються із найвизначнішими і найпоказовішими взірцями української народної творчості і художньої літератури. Формується читацька культура учнів, розвивається естетичний смак, вміння розрізняти явища класичної (як високого мистецтва) і масової культури. Формується стійкий інтерес до української літератури, як вагомого духовного спадку народу, повноцінного оригінального мистецтва. Повертається втрачений престиж національної літератури, виховання її майбутнього читача і шанувальника. Формується гуманістичний світогляд, розвиток духовного світу, утвердження загальнолюдських морально-етичних орієнтирів. Проводиться сприяння національному самоусвідомленню і стійкому відчуттю приналежності до європейської спільноти. Бачення і в українській художній творчості ментальних особливостей української людини. Розвиваються навички самоосвіти, бажання і спроможності вчитися.