Відмінності між версіями «Портфоліо Немазаної світлани Василівни на тему "Відродження олімпійських ігор"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Ім'я, прізвище)
Рядок 43: Рядок 43:
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
 +
 +
Немазана Світлана Василівна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 13:11, 7 жовтня 2012

Назва проекту

Відродження олімпійських ігор

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

12-14 років 7 клас

Стислий опис проекту

Ознайомлення з відродженням сучасних Олімпійських ігор ,його ініціатором-французьким просвітителем,громадським діячем бароном П’є ром де Кубертеном,створення Міжнародного олімпійського комітету ;внесок нашого співвітчизника генерала О.Д.Бутов ського у справу відродження Олімпійських ігор сучасності;структурою сучасного олімпійського руху,його етичними нормами і принципами;розвиток олімпійського руху в Україні. Сприяти гармонійному розвитку особистосі дитини та розповсюдженню ідеалів олімпізму.

Повний План вивчення теми

План реалізації проекту

Навчальні цілі

Ознайомлення з відродженням сучасних Олімпійських ігор ,його ініціатором-французьким просвітителем,громадським діячем бароном П’є ром де Кубертеном,створення Міжнародного олімпійського комітету ;внесок нашого співвітчизника генерала О.Д.Бутов ського у справу відродження Олімпійських ігор сучасності;структурою сучасного олімпійського руху,його етичними нормами і принципами;розвиток олімпійського руху в Україні.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують:

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя: Починаючи роботу над проектом, необхідно сформулювати ключове та тематичні питання, тобто скласти план проекту. Наступним етапом є розробка критеріїв оцінювання кожного виду робіт: створення презентацій, публікацій, вікі-сторінок, підготовка буклету про проектний метод, створення презентації про даний проект. Впродовж проекту вчитель спостерігає за роботою учнів, контролює та консультує їх, у разі необхідності певна корекція. Наприкінці проекту вчитель залучає учні до оцінювання та оцінює роботи. Діяльність учнів: Учні знайомляться з планом проекту вчителя, з критеріями оцінювання кожного виду робіт, вчаться створювати презентації, публікації, вікі-статті, готувати буклети згідно з темою проекту. Повинні вміти самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору. Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. Головне - кожен повинен бути задіяним

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Немазана Світлана Василівна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Новий Стародуб, Петрівський район, Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів


Тренери

Гончарук Віталій Дмитрович