Відмінності між версіями «Портфоліо Рапіна Марина»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Архітектура – «листи у вічність».)
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
[https://docs.google.com/file/d/0BxuAqi9XO9IWVE1ma19DSTdaWXM/edit Буклет]
 
[https://docs.google.com/file/d/0BxuAqi9XO9IWVE1ma19DSTdaWXM/edit Буклет]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxuAqi9XO9IWS01wMElQVFlReDQ/edit Презентація]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Версія за 16:12, 28 вересня 2012

[[

Зміст

Назва проекту

Архітектура – «листи у вічність».

Буклет

Презентація

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, історія, інформатика

Навчальні цілі

Розширити знання учнів з архітектурного мистецтва; установити образний і функціональний взаємозв'язок принципів, відповідно до яких створюється архітектурна споруда Тріада Вітрувія -єдність користі, міцності, краси), ознайомити з класифікацією архітектурних об'єктів за призначенням; визначити художньо-композиційні засоби архітектури.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Учні збирають факти з історії архітектури. Довідуються про розвиток будівельної техніки та технології будівництва різних часів. Користуються даними з всесвітньої історії та історії мистецтва. Вони ознайомлюються з проблемою з використання різноманітних конструкцій та будівельних матеріалів. Досліджують вплив соціального заказу на розвиток архітектури .

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Учні знайомляться з поняттям архітектури як виду мистецтва; знайомяться з історією розвитку архітектури; класифікацією архітектурних об'єктів за призначенням, вчаться висловлювати судження про специфіку архітектурного образу.

Навчальні цілі

Розширити знання учнів з архітектурного мистецтва; установити образний і функціональний взаємозв'язок принципів, відповідно до яких створюється архітектурна споруда Тріада Вітрувія -єдність користі, міцності, краси), ознайомити з класифікацією архітектурних об'єктів за призначенням; визначити художньо-композиційні засоби архітектури.

Опис оцінювання

Проведення обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку роботи над проектом; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Попросіть учнів використати форму оцінювання презентації та зворотний зв'язок однокласників для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проекту.

Діяльність учнів та вчителя

==На початку роботи учням необхідно підготувати журнали спостережень та досліджень, щоб робити нотатки, занотовувати свої спостереження, і думати над питаннями і спільними дискусіями у рамках навчального проекту. Вступ до теми «Архітектура як вид мистецтва» 1. Оголосіть та поясніть тему для учнів, попросивши назвати види архітектури, які їм відомі. Придбайте енциклопедії та довідники, щоб допомогти учням. 2. Поставте Тематичні запитання: Як стародавня Греція залишається з нами? Які винаходи архітектури найбільше вплинули на її розвиток?

Запишіть відповіді на окремому аркуші, на якому наведені запитання щодо визначення рівня попередніх знань і проведіть обговорення в класі. 
  Аналіз даних 1. Тепер учні готові досліджувати тематичне запитання. Допомогти учням введення даних в комп’ютер, створення таблиць, якщо вони ще не використовували програмне забезпечення для створення електронних таблиць. 2. Після того як дані введені, учні можуть виконати свої графіки, діаграми і таблиці, щоб зробити аналіз отриманих результатів. Заохочуйте учнів зосередитися на створенні інформативних та наочних діаграм, які можуть бути використані для інтерпретації даних та для того, щоб інші учні дізналися про види архіектури, історію її розвитку . Зустрічайтеся з кожним із учнів індивідуально, щоб відповісти на запитання та стежити за їх прогресом. 3. Після аналізу отриманих результатів учні готові підготувати презентацію, яка допомагає краще представити результатами іншим та інформує інших про те, Яким чином грецькі ордери змінили зовнішній вигляд споруди? . Роздайте перелік питань щодо створення презентації та Форми оцінювання презентації; перегляньте та дайте відповідь на їх запитання щодо цієї Форми оцінювання. Презентації можна зробити в невеликих групах, при цьому кожен учень готує декілька слайдів. Кожний учень повинен використовувати Контрольний список презентації, щоб відслідковувати свій прогрес у навчанні. 
  Наприкінці проекту діти захищатимуть свою презентацію, будуть відповідати на питання вчителя та однокласників, щодо результатів своєї роботи. Оцінка виставляється за 12-ти бальною системою, по закінченню презентації та обговорення результатів роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рапіна Марина

Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва

Навчальний заклад

Павлоградський міский ліцей

Місто\село, район, область

== м. Павлоград, Дніпропетровська область

Контактні дані

==rapinamarina@dmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.09.12 - 29.09.12

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна

]]