Відмінності між версіями «Портфоліо на тему "Вплив природного середовища на здоров'я"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 53: Рядок 53:
 
Учні будуть вивчати основні характеристики впливу природного середовища на здоров’я та впливу людини на природу.  Вивчатимуть який взаємозв’язок між кліматом і здоров’ям людини. Вони будуть шукати [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8cno4ZU90eEhESUk/edit цікаву інформацію] про різні кліматичні умови, вплив людини на природу та вплив природного середовища на здоровꞌя.  
 
Учні будуть вивчати основні характеристики впливу природного середовища на здоров’я та впливу людини на природу.  Вивчатимуть який взаємозв’язок між кліматом і здоров’ям людини. Вони будуть шукати [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8cno4ZU90eEhESUk/edit цікаву інформацію] про різні кліматичні умови, вплив людини на природу та вплив природного середовища на здоровꞌя.  
  
Робота над проектом починається з бесіди та анкетування з Основ проведення навчальних досліджень, вмінь  користувача  Інтернету, комп’ютерних  навичок.  
+
Робота над проектом починається з бесіди та анкетування з основ проведення навчальних досліджень,[https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8UFU1RXhMY2hDU0U/edit плану впровадження], вмінь  користувача  Інтернету, комп’ютерних  навичок.
Учитель організує команди для роботи та взаємоперевірки, забезпечує ресурсами необхідними для взаємоперевірки груп,  самооцінки учнів, створює [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8bWlnTUMycDBONnM/edit презентацію для учнів]. Проводить [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8MERudjJFbkpQNTA/edit інструкцію] як працювати з інтернетом Отримує доступ до учнівських файлів для  забезпечення  зворотного  зв’язку щодо робіт учнів. Проводить моніторинг роботи учнів над проектом, розміщених в мережі Інтернет продуктів учнів щодо їх раціонального, безпечного та відповідального використання, оцінює прогрес створення портфоліо учня. Пропонує з метою  диференціації роботи в  групі: успішним опублікувати свою роботу на шкільному сайті, продовжити вивчення теми поглиблено, прийняти участь у різноманітних учнівських конкурсах. Для успішного проведення проекту пропонує  звернутися за консультацією до вчителя історії, біології, інформатики, бібліотекаря.  Фотографує учнів у процесі роботи над проектом. Заповнює журнал оцінювання учнівських робіт. Проводить бесіду з техніки безпеки. Спілкується з батьками за допомогою електронної пошти чи інших засобів Інтернету для обговорення прогресу учнів в навчанні, з метою відслідкування прогресу учнів у навчанні заповнює таблицю оцінювання, в якій записано, як учні використовують навички 21 століття та фактичні знання з теми. Обговорює з [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8ajdWWEFMaW55TkE/edit батьками дозвіл] для публікацію учнівських робіт  
+
Учитель організує команди для роботи та взаємоперевірки, забезпечує ресурсами необхідними для взаємоперевірки груп,  самооцінки учнів, створює [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8bWlnTUMycDBONnM/edit презентацію для учнів]. Проводить [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8MERudjJFbkpQNTA/edit інструкцію] як працювати з інтернетом Отримує доступ до учнівських файлів для  забезпечення  зворотного  зв’язку щодо робіт учнів. Проводить моніторинг роботи учнів над проектом, розміщених в мережі Інтернет продуктів учнів щодо їх раціонального, безпечного та відповідального використання, оцінює прогрес створення портфоліо учня. Пропонує з метою  диференціації роботи в  групі: успішним опублікувати свою роботу на шкільному сайті, продовжити вивчення теми поглиблено, прийняти участь у різноманітних учнівських конкурсах. Для успішного проведення проекту пропонує  звернутися за консультацією до вчителя історії, біології, інформатики, бібліотекаря.  Фотографує учнів у процесі роботи над проектом. Заповнює журнал оцінювання учнівських робіт. Проводить бесіду з техніки безпеки. Спілкується з батьками за допомогою електронної пошти чи інших засобів Інтернету для обговорення прогресу учнів в навчанні та [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8Q1Fabkw0X0lvcW8/edit впровадження проекту], з метою відслідкування прогресу учнів у навчанні, заповнює таблицю оцінювання, в якій записано, як учні використовують навички 21 століття та фактичні знання з теми. Обговорює з [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8ajdWWEFMaW55TkE/edit батьками дозвіл] для публікацію учнівських робіт.
  
Під час захисту проекту учитель постійно [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8N0ZyMW1HbFlha3M/edit супроводжує ]учнів в роботі, бере участь в обговоренні, задає питання, що стосується змісту, проводить анкетування учнів з теми, [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8ZksyaUNhTGtsOGM/edit оцінює роботи], узагальнює, аналізує, підводить підсумки, вручає нагороди. Визначає перспективи для поглибленого вивчення теми, а учні презентують свої роботи  протягом одного уроку, тому кожна група чітко дотримується регламенту. Проводять колективний аналіз та  оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання, визначають, яка група провела аргументоване дослідження. Заповнюють лист для самооцінки,  лист оцінки роботи групи,  форму  для взаємооцінювання  презентації учнями іншої групи, здають тестування. Заповнюють [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8dWJ2Rm9GdUY4Zms/edit схеми «З-Х-Д»],
+
Під час захисту проекту учитель постійно [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8N0ZyMW1HbFlha3M/edit супроводжує ]учнів в роботі, бере участь в обговоренні, задає питання, що стосується змісту, проводить анкетування учнів з теми, [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8ZksyaUNhTGtsOGM/edit оцінює роботи], узагальнює, аналізує, підводить підсумки,оголошує [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8d1gxalI2UmNkVjQ/edit результати опитування], вручає нагороди. Визначає перспективи для поглибленого вивчення теми, а учні презентують свої роботи  протягом одного уроку, тому кожна група чітко дотримується регламенту. Проводять колективний аналіз та  оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання, визначають, яка група провела аргументоване дослідження. Заповнюють лист для самооцінки,  лист оцінки роботи групи,  форму  для взаємооцінювання  презентації учнями іншої групи, здають тестування. Заповнюють [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8dWJ2Rm9GdUY4Zms/edit схеми «З-Х-Д»],
  
Коли проект уже захищений, учитель проводить діагностику досягнень навчальних цілей за допомогою  запитань та встановлення учнями нових навчальних цілей, упорядковує презентації з учнівськими роботами та закінченими проектними завданнями для кінцевого перегляду. Відправляє повідомлення з подякою доповідачам, батькам, а учні пишуть відгук на  роботу однокласників.
+
Коли проект уже захищений, учитель проводить діагностику досягнень навчальних цілей за допомогою  запитань та встановлення учнями нових навчальних цілей, [https://docs.google.com/file/d/0Bz67GFUkRIS8Sm1nbUZWUjdnU28/edit упорядковує презентації з учнівськими роботами] та закінченими проектними завданнями для кінцевого перегляду. Відправляє повідомлення з подякою доповідачам, батькам, а учні пишуть відгук на  роботу однокласників.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 15:43, 28 вересня 2012


Назва проекту

Вплив природного середовища на здоров'я

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я,фізкультура,біолоргія

Вік учнів, клас

6 клас. 11-12 років

Стислий опис проекту

Учні будуть вивчати основні характеристики впливу природного середовища на здоров’я та впливу людини на природу. Вивчатимуть який взаємозв’язок між кліматом і здоров’ям людини. Вони будуть шукати цікаву інформацію про різні кліматичні умови, вплив людини на природу та вплив природного середовища на здоров’я в бібліотеці та в Інтернеті

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі

Учні повинні дізнатися про природні компоненти здоров’я; вплив природних компонентів на здоров’я; вплив техногенного прогрессу на здоров’я; наслідки вливу людини на прроду; необхідність бережливого ставлення до природи. Навчитися використовувати природні компоненти для зміцнення здоров’я; виконувати дослідницький проект, обговорювати життєві ситуації, приймати власні рішення Учні досліджуватимуть вплив природного середовища на здоров’я. Вплив людини на природу. Взаємозв’язок клімату і здоров’я. Представлять презентацію по даній темі, будуть обговорювати життєві ситуації по даній темі.

Опис оцінювання

До початку проекту Для успішного проведення проекту визначити потреби учнів. Скласти план оцінювання. Проаналізувати матеріали про вибір стратегій та їх використання в проектній діяльності, використати критерії оцінювання та інструменти оцінювання. Розробити форму оцінювання учнівської підсумкової роботи, результатів роботи в групі, оцінити приклад учнівської роботи на відповідність цілям запланованого навчального процесу. Створити план оцінювання, заповнити графік оцінювання. Провести з учнями анкетування, диктант щодо визначення вмінь працювати творчо та у групі для успішної роботи над проектами та заповнити таблиці З-Х-Д. Впродовж роботи над проектом Ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання презентації, рекламного буклету, портретної галереї. Провести рефлексію щодо роботи над проектом. Наприкінці роботи над проектом Надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи, критерії оцінювання мультимедійної презентації до проекту, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи. Провести анкету з батьками. Запропонувати написати відгук на роботу однокласника. Проведення тестування для оцінювання знань з теми. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д».

Діяльність учнів та вчителя

Учні будуть вивчати основні характеристики впливу природного середовища на здоров’я та впливу людини на природу. Вивчатимуть який взаємозв’язок між кліматом і здоров’ям людини. Вони будуть шукати цікаву інформацію про різні кліматичні умови, вплив людини на природу та вплив природного середовища на здоровꞌя.

Робота над проектом починається з бесіди та анкетування з основ проведення навчальних досліджень,плану впровадження, вмінь користувача Інтернету, комп’ютерних навичок. Учитель організує команди для роботи та взаємоперевірки, забезпечує ресурсами необхідними для взаємоперевірки груп, самооцінки учнів, створює презентацію для учнів. Проводить інструкцію як працювати з інтернетом Отримує доступ до учнівських файлів для забезпечення зворотного зв’язку щодо робіт учнів. Проводить моніторинг роботи учнів над проектом, розміщених в мережі Інтернет продуктів учнів щодо їх раціонального, безпечного та відповідального використання, оцінює прогрес створення портфоліо учня. Пропонує з метою диференціації роботи в групі: успішним опублікувати свою роботу на шкільному сайті, продовжити вивчення теми поглиблено, прийняти участь у різноманітних учнівських конкурсах. Для успішного проведення проекту пропонує звернутися за консультацією до вчителя історії, біології, інформатики, бібліотекаря. Фотографує учнів у процесі роботи над проектом. Заповнює журнал оцінювання учнівських робіт. Проводить бесіду з техніки безпеки. Спілкується з батьками за допомогою електронної пошти чи інших засобів Інтернету для обговорення прогресу учнів в навчанні та впровадження проекту, з метою відслідкування прогресу учнів у навчанні, заповнює таблицю оцінювання, в якій записано, як учні використовують навички 21 століття та фактичні знання з теми. Обговорює з батьками дозвіл для публікацію учнівських робіт.

Під час захисту проекту учитель постійно супроводжує учнів в роботі, бере участь в обговоренні, задає питання, що стосується змісту, проводить анкетування учнів з теми, оцінює роботи, узагальнює, аналізує, підводить підсумки,оголошує результати опитування, вручає нагороди. Визначає перспективи для поглибленого вивчення теми, а учні презентують свої роботи протягом одного уроку, тому кожна група чітко дотримується регламенту. Проводять колективний аналіз та оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання, визначають, яка група провела аргументоване дослідження. Заповнюють лист для самооцінки, лист оцінки роботи групи, форму для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи, здають тестування. Заповнюють схеми «З-Х-Д»,

Коли проект уже захищений, учитель проводить діагностику досягнень навчальних цілей за допомогою запитань та встановлення учнями нових навчальних цілей, упорядковує презентації з учнівськими роботами та закінченими проектними завданнями для кінцевого перегляду. Відправляє повідомлення з подякою доповідачам, батькам, а учні пишуть відгук на роботу однокласників.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шерстюк Яна


Фах, навчальний предмет

Основи здоров'я


Навчальний заклад

Лохвицька гімназія №1

Місто\село, район, область

Полтавська обл., м.Лохвиця


Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.09.-27.09.2012 р.

Місце проведення тренінгу

Лохвицька гімназія №1

Тренери