Відмінності між версіями «Портфоліо на тему: "Реактивні двигуни та їх використання"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Фах, навчальний предмет)
Рядок 45: Рядок 45:
 
==Віктор Гусак==
 
==Віктор Гусак==
  
==Фах, навчальний предмет==
+
==Вчитель фізики та астрономії,фізика,астрономія
 
+
==
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==

Версія за 12:41, 20 вересня 2012


Назва проекту

Реактивні двигуни та їх використання

Фізика, астрономія,хімія, біологія

=

8 - 10 кл.;14 - 16 років

Стислий опис проекту

У навчальному проекті можна знайти інформацію про будову реактивних двигунів, їх застосування та історію розвитку. Також наведено інформацію про вчених, які внесли особливий внесок у розвиток ракетобудування та авіації.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

 Учні , співпрацюючи з вчителем, вирішують, як презентувати остаточні результати своїх досліджень: створюють мультимедійну презентацію, публікацію чи веб-сторінку, приймають участь у соціальних акціях, тощо. Незалежно від обраного методу учні зможуть: • проводити цільовий пошук інформації в Інтернеті ; • відбирати необхідну інформацію, аналізувати та оцінювати її; • ефективно використовувати технології для реалізації поставлених завдань; • використовувати набуті знання у повсякденному житті; переносити наукові методи пізнання (аналіз, синтез, оцінювання), відпрацьовані при роботі над проектом на навчальну та суспільну діяльність

Опис оцінювання

До початку проекту  

для успішного проведення проекту визначити потреби учнів. Скласти план оцінювання. Проаналізувати матеріали про вибір стратегій та їх використання в проектній діяльності, використати критерії оцінювання та інструменти оцінювання. Розробити форму оцінювання учнівської підсумкової роботи, результатів роботи в групі, оцінити приклад учнівської роботи на відповідність цілям запланованого навчального процесу. Створити план оцінювання, заповнити графік оцінювання. Провести з учнями анкетування, фізичний диктант щодо визначення вмінь працювати творчо та у групі для успішної роботи над проектами та заповнити таблиці З-Х-Д. Впродовж роботи над проектом ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання презентації, рекламного буклету, портретної галереї. Провести рефлексію щодо роботи над проектом. Наприкінці роботи над проектом надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи, критерії оцінювання мультимедійної презентації до проекту, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи. Провести анкету з батьками. Запропонувати написати відгук на роботу однокласника. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення тестування для оцінювання знань з теми.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Віктор Гусак

==Вчитель фізики та астрономії,фізика,астрономія ==

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери