Відмінності між версіями «Обговорення:Світ спорту»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 31: Рядок 31:
  
  
На початку роботи:
+
Протягом вивчення теми будуть  використані різні системи оцінювання для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Будуть використані наступні форми оцінювання:
Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі на початку проекту використати організаційні діаграми та скласти індивідуальний план роботи групи.
+
Усне оцінювання: відповіді на питання; усний переказ тексту, з використанням дієприслівників, списки запитань для самоконтролю
Починають заповнювати таблицю З-Х-Д : «Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався», вона  добре спрацює на етапі  відслідковування прогресу у навчанні учнів.  
+
Письмове оцінювання: тестові завдання; робота зі схемами, індивідуальна робота з додатковим  матеріалом. Написання творів, диктантів, переказів, створення та захист презентацій та інших творчих робіт.
 
+
  Оцінювання роботи над даним проектом буде здійснювати не лише вчитель, а й сам учень (самооцінка роботи), однокласники (взаємооцінювання робіт), батьки.
Впродовж проекту:
+
Продовжуємо заповнювати таблицю З-Х-Д. Також слід вести контрольний список спостережень за навичками мислення дітей, що дозволить забезпечити об’єктивність оцінювання діяльності учнів при роботі в групах.
+
Щоб діти мали інструменти для самооцінювання, кожному учаснику проекту слід вести «Карту знань» в системі роботи над вивченням теми, заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень, контрольний список з керівництва власним навчанням.
+
Гарним інструментом моніторингу просування учнів по темі для вчителя стане поетапна рефлексія. Вчителю рекомендується заповнити  контрольний список прийняття рішень учнями в ході роботи над проектом та контрольний список з вправності продукування творчих ідей.
+
По закінченні проекту:
+
 
+
Учні завершують заповнювати таблицю З-Х-Д. Вчитель для оцінювання кінцевого продукту проекту використовує  форму оцінювання комп’ютерної презентації. Цю ж саму форму використовують учні для взаємооцінювання.
+
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 13:22, 14 вересня 2012

subst:Шаблон: [[


Назва навчальної теми

Дієприслівник

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: українська мова Дополнительные предмети: інформатика, українська література, основи здоров'я.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Дієприслівник як особлива форма дієслова

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років


Проект проводиться протягом вивчення теми «Дієприслівник як особлива форма дієслова» у 7 класі. Даний проект дозволяє розвивати увагу, аналітичне мислення, зв’язне мовлення; дає можливість розвивати творчі здібності, уміння працювати в групах; виховує компетентнісне ставлення до власного здоров’я

Повний План вивчення теми

Розпізнає дієприслівники, визначає їх морфологічні ознаки, синтаксичну роль; розрізняє дієприслівники недоконаного і доконаного виду; утворює дієприслівники обох видів від дієслів; робить розбір дієприслівника як частини мови; правильно будує й інтонує речення з дієприслівниковими зворотами.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Протягом вивчення теми будуть використані різні системи оцінювання для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Будуть використані наступні форми оцінювання: Усне оцінювання: відповіді на питання; усний переказ тексту, з використанням дієприслівників, списки запитань для самоконтролю Письмове оцінювання: тестові завдання; робота зі схемами, індивідуальна робота з додатковим матеріалом. Написання творів, диктантів, переказів, створення та захист презентацій та інших творчих робіт.

Оцінювання роботи над даним проектом буде здійснювати не лише вчитель, а й сам учень (самооцінка роботи), однокласники  (взаємооцінювання робіт), батьки.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери

]]