Відмінності між версіями «Портфоліо Ященко Ганни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
 
(не показані 3 проміжні версії цього учасника)
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B7XP4N8kz6UmSDNhTUxlZEE4cEU/edit план вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
Рядок 34: Рядок 35:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
1.Визначення навчальних потреб: на початку першого урока проводиться оцінка первинного досвітду учнів з теми,пробудження їх інтересу та мотивація за допомогою презентації вчителя презентація вчителя.Форму З_Х_Д таблиця З-Х-Д учні заповнюють під час вступної бесіди і презентації вчителя. Вчитель демонструє буклет публікація 1 публікація 2 , знайомить учнів з методом проекту.Учні об’єднуються в групи вправи для об'єднання учнів у групи для виконання досліджень та пошуку відповідей на проблемні питання 2.Розвиток самостійності і взаємодії:учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, вчитель надає приклад роботи над планом проекту. 3.Моніторинг прогресу: вчитель проводить індивідуальні консультації в ході проекту, використовує нагадування і підказки. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту,контрольні списки оцінювання, які надаються учням на початку проектної діяльностіконтрольні списки 1 контрольний список оцінювання. 4.Перевірка розуміння:з кожною групою проводяться індивідуальні бесіди: учні відповідають на запитання вчителя, зв’язані з завданням групи і роллю учня в групі спостереження групоцінювання спільної діяльностіформа оцінювання експерименту, вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні інтернет-ресурси оцінювання веб-сайтів.Вчитель веде контрольний лист роботи учня в групіробота учнів в групі 5.Докази розуміння і вміння: демонстрація презентації презентація учнів і оцінювання згідно з критеріями оцінювання презентації. В кінці другого уроку учитель проводить рефлексію (Рефлексія після проекту)рефлексія після проекту
+
1.Визначення навчальних потреб: на початку першого урока проводиться оцінка первинного досвітду учнів з теми,пробудження їх інтересу та мотивація за допомогою презентації вчителя презентація вчителя [https://docs.google.com/file/d/0B7XP4N8kz6UmeE5NekFaWjJIdDA/edit презентація вчителя].Форму З_Х_Д таблиця З-Х-Д учні заповнюють під час вступної бесіди і презентації вчителя. Вчитель демонструє буклет [https://docs.google.com/file/d/0B7XP4N8kz6UmZnRkbkt4MXR5RWM/edit публікація 1] [https://docs.google.com/file/d/0B7XP4N8kz6Uma25RcU51N1A1aWM/edit публікація 2 ], знайомить учнів з методом проекту.Учні об’єднуються в групи вправи для об'єднання учнів у групи для виконання досліджень та пошуку відповідей на проблемні питання 2.Розвиток самостійності і взаємодії:учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, вчитель надає приклад роботи над планом проекту. 3.Моніторинг прогресу: вчитель проводить індивідуальні консультації в ході проекту, використовує нагадування і підказки. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту,контрольні списки оцінювання, які надаються учням на початку проектної діяльностіконтрольні списки 1 контрольний список оцінювання. 4.Перевірка розуміння:з кожною групою проводяться індивідуальні бесіди: учні відповідають на запитання вчителя, зв’язані з завданням групи і роллю учня в групі спостереження групоцінювання спільної діяльностіформа оцінювання експерименту, вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні інтернет-ресурси оцінювання веб-сайтів.Вчитель веде контрольний лист роботи учня в групіробота учнів в групі 5.Докази розуміння і вміння: демонстрація презентації презентація учнів і оцінювання згідно з критеріями оцінювання презентації. В кінці другого уроку учитель проводить рефлексію (Рефлексія після проекту)рефлексія після проекту
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
І етап:
 +
 +
учні ознайомлюються з публікацією вчителя, Ключовими та Тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження.
 +
 +
ІІ етап:
 +
 +
діти проходять тестування по книзі. Після отримання позитивної оцінки за тестування, учні можуть перейти до наступного етапу.
 +
 +
ІІІ етап - робота в проекті.
 +
 +
Учні об’єднуються в групи:
 +
 +
 1 група працює над презентацію, презентують її перед іншими групами.
 +
 +
 2 група створює публікацю.
 +
 +
 3 група створює вікі-сторінку.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 13:32, 27 серпня 2012



Назва проекту

Згадаймо дух козаччини.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: світова література Допоміжні: історія України

Навчальна тема (як записано в програмі)

Микола Гоголь (1809—1852). “Тарас Бульба”

Вік учнів, клас

7 клас, вік учнів 12-13 років

Стислий опис

Проект направлений на вивчення та засвоєння знань учнями 7 класу на засвоєння знань з історії України засобами художнього слова, на патріотичне і героїчне виховання учнів, прищеплення поваги та любові до українського слова.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Знати

-етапи творчості поета, життя поета на Україні, причини захоплення її історією

- жанри творів образотворчого мистецтва.

Уміти

-визначати жанрову групу, до якої належить певний твір, розкривати образи повісті.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

1.Визначення навчальних потреб: на початку першого урока проводиться оцінка первинного досвітду учнів з теми,пробудження їх інтересу та мотивація за допомогою презентації вчителя презентація вчителя презентація вчителя.Форму З_Х_Д таблиця З-Х-Д учні заповнюють під час вступної бесіди і презентації вчителя. Вчитель демонструє буклет публікація 1 публікація 2 , знайомить учнів з методом проекту.Учні об’єднуються в групи вправи для об'єднання учнів у групи для виконання досліджень та пошуку відповідей на проблемні питання 2.Розвиток самостійності і взаємодії:учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, вчитель надає приклад роботи над планом проекту. 3.Моніторинг прогресу: вчитель проводить індивідуальні консультації в ході проекту, використовує нагадування і підказки. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту,контрольні списки оцінювання, які надаються учням на початку проектної діяльностіконтрольні списки 1 контрольний список оцінювання. 4.Перевірка розуміння:з кожною групою проводяться індивідуальні бесіди: учні відповідають на запитання вчителя, зв’язані з завданням групи і роллю учня в групі спостереження групоцінювання спільної діяльностіформа оцінювання експерименту, вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні інтернет-ресурси оцінювання веб-сайтів.Вчитель веде контрольний лист роботи учня в групіробота учнів в групі 5.Докази розуміння і вміння: демонстрація презентації презентація учнів і оцінювання згідно з критеріями оцінювання презентації. В кінці другого уроку учитель проводить рефлексію (Рефлексія після проекту)рефлексія після проекту

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

І етап:

учні ознайомлюються з публікацією вчителя, Ключовими та Тематичними питаннями, обирають тему учнівського міні-проекту для дослідження.

ІІ етап:

діти проходять тестування по книзі. Після отримання позитивної оцінки за тестування, учні можуть перейти до наступного етапу.

ІІІ етап - робота в проекті.

Учні об’єднуються в групи:

 1 група працює над презентацію, презентують її перед іншими групами.

 2 група створює публікацю.

 3 група створює вікі-сторінку.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ященко Ганна Григорівна

Фах, навчальний предмет

Світова література

Навчальний заклад

Надвірнянська ЗОШ I-III ступенів №1

Місто\село, район, область

Івано-Франківська область, місто Надвірна

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-27.08 2012

Місце провведення тренінгу

Надвірнянська ЗОШ I-III ступенів №1

Тренери

Поліщук Артур Петрович