Відмінності між версіями «Портфоліо Стоянової Тетяни "Африка "»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 38: Рядок 38:
 
4.Поглибити знання учнів про основні та перехідні пояси, навчити прийому порівняння клімату двох кліматичних поясів.
 
4.Поглибити знання учнів про основні та перехідні пояси, навчити прийому порівняння клімату двох кліматичних поясів.
 
5.Сформувати уявлення про особливості вод, їх залежність від рельєфу і клімату Африки. Ознайомити учнів з основними річковими басейнами та озерами.Розвивати картографічні навички.
 
5.Сформувати уявлення про особливості вод, їх залежність від рельєфу і клімату Африки. Ознайомити учнів з основними річковими басейнами та озерами.Розвивати картографічні навички.
 +
6.Визначити особливості природних зон Африки. Продовжити формувати уміння працювати з кількома картами і типовим планом.
 +
7.Удосконалити практичні навички порівнювати природні зони; підвести учнів до розуміння екологічних проблем та необхідності природоохоронних заходів.
 +
8.Узагальнення знання учнів про природні зони.
 +
9.Сформувати уявлення про чисельність, склад і розміщення населення Африки,виділити особливості політичної карти.Продовжити формувати навички роботи з картою.
 +
10.Узагальнити знання учнів з теми. Визначити рівень навчальних досягнень учнів.
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=

Версія за 23:57, 22 серпня 2012



Назва проекту

Африка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика,історія,біологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Африка.

Вік учнів, клас

12 - 13 років, 7(3)клас

Стислий опис

Фізико-географічне положення та природні умови Африки. Дослідження і освоєння материка. Населення, господарство та країни Африки.

Повний План вивчення теми

1. Фізико-географічне положення Африки. Дослідження материка. Практична рбота №7. Визначення координат крайніх точок Африки. 2. Рельєф і корисні копалини. Практична робота №8. Позначенння на контурній карті назв основних географічних об'єктів материка. 3.Клімат Африки. 4. Климатичні пояси і області Африки. 5. Води суходолу. Практична робота №8 (продовження). 6. Природні зони Африки. Практична робота №8 (продовження). 7. Екологічні проблеми. Практична робота №9. Складання характеристики двох природних зон Африки (за вибором). 8. Природні зони. Узагальнення. 9. Населення Африки. 10. Політична карта. 11. Африка (узагальнення і систематизація знань).

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1.Сформувати поняття "географічне положення материка", виділити головні особливості ФГП Африки.Навчити прийому визначення географічного положення Африки. Познайомити з історією дослідження материка. Розвивати картографічні навички. 2.Виявити особливості і закономірності розміщення форм рельєфу. Сформувати поняття "розломи земної кори", "нагір'я". Формувати вміння складати характеристику рельєфу за типовим планом з використанням карт. 3.Поглибити знання учнів про кліматотвірні чинники, створити уявлення про клімат материка. Розвивати практичні навички роботи з кліматичною картою, виявляти причинно-наслідкові зв'язки. 4.Поглибити знання учнів про основні та перехідні пояси, навчити прийому порівняння клімату двох кліматичних поясів. 5.Сформувати уявлення про особливості вод, їх залежність від рельєфу і клімату Африки. Ознайомити учнів з основними річковими басейнами та озерами.Розвивати картографічні навички. 6.Визначити особливості природних зон Африки. Продовжити формувати уміння працювати з кількома картами і типовим планом. 7.Удосконалити практичні навички порівнювати природні зони; підвести учнів до розуміння екологічних проблем та необхідності природоохоронних заходів. 8.Узагальнення знання учнів про природні зони. 9.Сформувати уявлення про чисельність, склад і розміщення населення Африки,виділити особливості політичної карти.Продовжити формувати навички роботи з картою. 10.Узагальнити знання учнів з теми. Визначити рівень навчальних досягнень учнів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери