Відмінності між версіями «Всюдиіснуючий та невидимий кисень»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 33: Рядок 33:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
1. На початку проекту:
 +
- діагностування початкових знань учнів з даної теми, рівня володіння ІКТ учнями;;
 +
- виявлення готовності учнів до проектної діяльності та визначення сподівань учнів від проектної діяльності;
 +
- оцінювання Інтернет ресурсів, які будуть використовуватись в межах проекту.
 +
2. Впродовж роботи над проектом:
 +
- виявлення рівня обізнаності в використанні проектних технологій;
 +
- діагностування рівня компетентності учнів по темі над якою вони працюють.
 +
3. Наприкінці роботи над проектом:
 +
- оцінювання рівня виконання групових проектів;
 +
- оцінювання рівня компетентності учнів в використанні ІКТ для реалізації проекту;
 +
виявлення особистих нахилів кожного з учнів та розробка рекомендацій щодо подальшого їх навчання.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 09:20, 21 серпня 2012



Назва проекту

Всюдиіснуючий та невидимий кисень

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

хімія, фізика, біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема 2. Прості речовини: метали і неметали.

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис

Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Прості речовини: метали і неметали». Тема містить наступні уроки: Кисень, склад молекули. Фізичні, хімічні властивості кисню. Одержання кисню в лабораторії. Поняття про оксиди, горіння. Поширеність та колообіг Оксисену в природі. Застосування кисню, біологічна роль. Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть розділені на групи (хіміки-теоретики, хіміки-практики, хіміки-біологи, хіміки-екологи) відповідно до побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з теми, підготовка доповідей за обраними темами, оформлення стіннівки, відеоматеріали лабораторного практикуму, проведення демонстраційного досліду під наглядом вчителя, розробка рекомендацій для створення міні бігборду щодо збереження кисневого балансу у сучасному місті, розробка власних рекомендацій щодо проведення відпочинку в умовах міста. Продукт діяльності учнів у проекті: презентації доповідей за темами: “Розповсюдження кисню у навколишньому середовищі, “Кисень – елемент життя, “Застосування кисню ”, стіннівка “Історія відкриття оксигену, як простої речовини, міні бігборд «Збереження кисневого балансу у сучасному місті», «Проведення відпочинку в умовах міста».

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

план впровадження проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Навчально-освітня: сформувати уявлення про кисень як просту речовину, розглянути фізичні та хімічні властивості кисню, сформувати поняття про оксиди, горіння, реакцію розкладу, каталізатор; Навчально-розвиваюча: розвивати вміння логічно мислити, робити висновки, обирати головне, розвивати навички роботи з Інтернет ресурсами, розвивати творчі здібності, формувати свідоме ставлення до отримання знань; Навчально-виховна: виховувати толерантне ставлення до товаришів, дбайливе ставлення до власного здоров'я, природи, виховувати в учнів відповідальність за свої вчинки.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

1. На початку проекту: - діагностування початкових знань учнів з даної теми, рівня володіння ІКТ учнями;; - виявлення готовності учнів до проектної діяльності та визначення сподівань учнів від проектної діяльності; - оцінювання Інтернет ресурсів, які будуть використовуватись в межах проекту. 2. Впродовж роботи над проектом: - виявлення рівня обізнаності в використанні проектних технологій; - діагностування рівня компетентності учнів по темі над якою вони працюють. 3. Наприкінці роботи над проектом: - оцінювання рівня виконання групових проектів; - оцінювання рівня компетентності учнів в використанні ІКТ для реалізації проекту; виявлення особистих нахилів кожного з учнів та розробка рекомендацій щодо подальшого їх навчання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери