Відмінності між версіями «Портфоліо початкові хімічні поняття»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
=Навчальні цілі =
 
=Навчальні цілі =
 
+
Сформувати початкові хімічні поняття .
 
+
Формувати практичні вміння та навички розрізняти прості та складні речовини, аналізувати якісний  склад простих та складних речовин, уміння користуватися періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва.
 +
Формувати та розвивати навички використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, пошуку та оцінювання інформації.
 +
Розвивати навички створення презентації та публікації.
 +
Виховувати бажання і здатність вчитися впродовж життя
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 19:58, 17 серпня 2012


Назва навчальної теми

Початкові хімічні поняття, 7 клас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема

Початкові хімічні поняття, 7 клас


Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років



Стислий опис проекту

Цей проект розрахований на учнів 13-14 років.Учні поглиблять знання про чисті речовини та суміші, способи їх розділення, продовжуватимуть знайомство з лабораторним обладнанням та методикою проведення хімічного експерименту. Учні поглиблять знання про атоми та молекули як складні структурні частинки, познайомляться з поняттям йони,як заряджені частинки речовин. Ознайомляться з будовою періодичної системи хімічних елементів Д.І.Менделєєва, символами і назвами хімічних елементів за сучасною українською номенклатурою.Учні навчаться визначати атомну масу хімічних елементів за періодичною системою та аналізувати якісний склад простих та складних речовин.


Повний План вивчення теми


Навчальні цілі

Сформувати початкові хімічні поняття . Формувати практичні вміння та навички розрізняти прості та складні речовини, аналізувати якісний склад простих та складних речовин, уміння користуватися періодичною системою хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Формувати та розвивати навички використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, пошуку та оцінювання інформації. Розвивати навички створення презентації та публікації. Виховувати бажання і здатність вчитися впродовж життя

Опис оцінювання

Діяльність учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери