Відмінності між версіями «Портфоліо Реверук Ельвіна Ілхамівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
 
(не показано 14 проміжних версій цього учасника)
Рядок 5: Рядок 5:
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Літературне читання, математика
+
Літературне читання, інформатика,математика
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
 +
[//docs.google.com/document/d/1Ll87DFkomb7LiCAAMRcFRFViWFmTZVlektXJUZjYr_w/ План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
  
Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД», анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.
+
Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям [https://docs.google.com/presentation/d/1WlLnWcANj-puEJcJQo9YOxr-HaHONqc6rKlO7EOV3ok/edit#slide=id.p3 вступну презентацію] та пропонує [https://docs.google.com/document/d/16jmYHxgEJYISk8XS5xga5RhLUDNpThnLT7lzPq-nlwg/edit форму «ЗХД»], [https://docs.google.com/presentation/d/12rhD5rPz_eIQ1utink7txGWbM0OuKEUQLBgHqsw4RVc/edit#slide=id.p5 фасилітацію], [https://docs.google.com/document/d/1YV6ojCKKFlA4nyg-f4IM43kgBFLIO_v6H70iPHhUEzo/edit організаційну діаграму]. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою [https://docs.google.com/document/d/18GdTp_NBQ6eMmTY5aqCEgPOMBN4KcU6OOc9Zbdr6XEo/edit форм оцінювання презентації], вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна [https://docs.google.com/document/d/16laydVAEm0pHabMBNtHPkWI7BMLDZgkCBj2Sl4EbTBI/edit форма оцінювання]
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
 +
Перед початком роботи над проектом учні знайомляться з [https://docs.google.com/presentation/d/1WlLnWcANj-puEJcJQo9YOxr-HaHONqc6rKlO7EOV3ok/edit#slide=id.p3 презентацією вчителя], яка допомагає їм у плануванні роботи над проектом та його виконанням.
 +
На першому занятті проводиться вхідне оцінювання за допомогою [https://docs.google.com/document/d/1pTFw2C1YM3pf2fdIgAgASM0yH616HlFfkqBW9bTkL0s/edit таблиці ЗХД], яка виявить знання учнів щодо прочитаних книжок і поставить завдання для подальшої роботи в групах. В таблиці ЗХД учні відповідають на питання: «Яку книжку прочитати на канікулах?»  Вчитель демонструє вступну презентацію та проводить мозковий штурм за змістовими питаннями .
 +
Учні об’єднуються в групи за допомогою карток. Учні досліджують своє коло читання і коло читання своїх однокласників.
 +
1 група – «Дослідники» - провести опитування серед учнів 3 класів «Моя домашня бібліотека». Скласти список дитячих книжок які є вдома.
 +
2 група – «Журналісти» – провести інтерв'ю серед учнів 3 класів «Про що б мені цікаво було читати?»
 +
3 група – «Літературознавці» - скласти список сучасних дитячих авторів і назв їхніх книг.
 +
4 група – «Філософи» – з'ясувати: «Навіщо нам потрібне читання?»
 +
5 група – «Сучасні школярі» – провести опитування серед учнів 3 класів «Моя улюблена книга»
 +
Учні планують свої дії по роботі самостійно, складають план. Вчитель перевіряє та спонукає роботу учнів на кожному етапі, відслідковує прогрес у навчанні згідно розроблених форм оцінювання, надає консультації, пропонує перелік друкованих видань і сайтів для збору необхідної інформації.
 +
Вчитель обов’язково проводить інструктаж по роботі з комп’ютером.
 +
Протягом підготовки проекту діти дають відповіді на запитання [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpZEELB_Es8IrcZtRbdASrmMmz71dbo6LCdIwEvePdAO_CnA/viewform мережевого  опитувальника]. Протягом проекту учні виконують самостійні роботи, проводять самооцінювання, керуючись формою оцінки дослідження та контрольним списком.
 +
Аналізуючи власні дослідження, учні формують уявлення про цікаву книгу яку обов’язково треба прочитати.
 +
На завершальному етапі учні захищають свою роботу у вигляді [https://docs.google.com/presentation/d/1mKjcZZBExuPZsH34SeP82IPiVu9zReTbdzpR0CA3wvE/edit#slide=id.p4 презентації], у якій висвітлюють результати власних досліджень та етапи роботи.
 +
Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку про цікаву книгу яку необхідно прочитати на канікулах.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 15:40, 16 червня 2017


Назва навчальної теми

Яку книжку прочитати на канікулах?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Літературне читання, інформатика,математика

Вік учнів, клас

3 клас, 8-10 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект призначений для учнів 3 класу. Учні будуть самостійно добирати цікаві і корисні книжки для читання на канікулах. Наприкінці проекту учні самостійно оберуть для себе потрібну книгу.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД», фасилітацію, організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учні знайомляться з презентацією вчителя, яка допомагає їм у плануванні роботи над проектом та його виконанням. На першому занятті проводиться вхідне оцінювання за допомогою таблиці ЗХД, яка виявить знання учнів щодо прочитаних книжок і поставить завдання для подальшої роботи в групах. В таблиці ЗХД учні відповідають на питання: «Яку книжку прочитати на канікулах?» Вчитель демонструє вступну презентацію та проводить мозковий штурм за змістовими питаннями . Учні об’єднуються в групи за допомогою карток. Учні досліджують своє коло читання і коло читання своїх однокласників. 1 група – «Дослідники» - провести опитування серед учнів 3 класів «Моя домашня бібліотека». Скласти список дитячих книжок які є вдома. 2 група – «Журналісти» – провести інтерв'ю серед учнів 3 класів «Про що б мені цікаво було читати?» 3 група – «Літературознавці» - скласти список сучасних дитячих авторів і назв їхніх книг. 4 група – «Філософи» – з'ясувати: «Навіщо нам потрібне читання?» 5 група – «Сучасні школярі» – провести опитування серед учнів 3 класів «Моя улюблена книга» Учні планують свої дії по роботі самостійно, складають план. Вчитель перевіряє та спонукає роботу учнів на кожному етапі, відслідковує прогрес у навчанні згідно розроблених форм оцінювання, надає консультації, пропонує перелік друкованих видань і сайтів для збору необхідної інформації. Вчитель обов’язково проводить інструктаж по роботі з комп’ютером. Протягом підготовки проекту діти дають відповіді на запитання мережевого опитувальника. Протягом проекту учні виконують самостійні роботи, проводять самооцінювання, керуючись формою оцінки дослідження та контрольним списком. Аналізуючи власні дослідження, учні формують уявлення про цікаву книгу яку обов’язково треба прочитати. На завершальному етапі учні захищають свою роботу у вигляді презентації, у якій висвітлюють результати власних досліджень та етапи роботи. Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку про цікаву книгу яку необхідно прочитати на канікулах.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ельвіна Реверук

Фах, навчальний предмет

Початкова школа, літературне читання

Навчальний заклад

Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Місто\село, район, область

м. Павлоград. Дніпропетровська обл.

Контактні дані

reverukelvina@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-24 червня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна