Відмінності між версіями «Навчальний проект з теми "Інформаційна безпека в глобальній мережі Інтернет"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
На початку проектної діяльності, для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередні знання з начальної теми вчитель і учні починають роботу з мозкового штурму ідей в області «Знаю», «Хочу дізнатися» Таблиці З-Х-Д .  Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в розділ «Дізнався». Учитель щоденно спостерігає за ходом роботи своїх учнів і збирає інформацію про процеси навчання Контрольний список групової роботи в проекті , коли учні працюють над проектами. На основі цієї інформації вчитель може допомагати учням долати помилки і вирішувати інші навчальні проблеми. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Упродовж проекту учні використовують Контрольний список для блогу, Контрольний список Учнівська презентація та Контрольний список для інформаційного бюлетеню, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Регулярно здійснюється оцінювання вкладу кожного учня в групову роботу за допомогою Самооцінювання спільної роботи . Остаточна оцінка за тему виставляється із урахуванням Форма оцінювання презентації,  Форма оцінювання блогу, Форма оцінювання публікації  та підсумкового тестування. Завершується проект колективної рефлексією і обговоренням питань: Що вдалося і не вдалося зробити в даному проекті? Які питання необхідно обговорити, чи розкрити в майбутніх роботах?
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:34, 23 лютого 2017


Назва навчальної теми

Інформаційна безпека в глобальній мережі Інтернет

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, історія, українська мова, географія

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з інформатики «Інформаційна безпека в глобальній мережі Інтернет». 5-6 клас. Тема «Цифрові мережеві технології. Комп’ютерні мережі». Проект спрямований на поглиблення знань учнів під час роботи та навчання у мережі Інтернет. Також основними напрямками проекту є формування у дітей стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет. Озброєння учнів відомостями щодо ризиків в мережі Інтернет. Формування спільно із учнями правила безпеки під час роботи в мережі Інтернет. Формування розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі. Учні будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету та інших наукових видань, що розкривають суть змістовних питань. Будуть складати звіти та створювати презентації за результатами досліджень та знайденою інформацією. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проектної діяльності, для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередні знання з начальної теми вчитель і учні починають роботу з мозкового штурму ідей в області «Знаю», «Хочу дізнатися» Таблиці З-Х-Д . Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в розділ «Дізнався». Учитель щоденно спостерігає за ходом роботи своїх учнів і збирає інформацію про процеси навчання Контрольний список групової роботи в проекті , коли учні працюють над проектами. На основі цієї інформації вчитель може допомагати учням долати помилки і вирішувати інші навчальні проблеми. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Упродовж проекту учні використовують Контрольний список для блогу, Контрольний список Учнівська презентація та Контрольний список для інформаційного бюлетеню, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Регулярно здійснюється оцінювання вкладу кожного учня в групову роботу за допомогою Самооцінювання спільної роботи . Остаточна оцінка за тему виставляється із урахуванням Форма оцінювання презентації, Форма оцінювання блогу, Форма оцінювання публікації та підсумкового тестування. Завершується проект колективної рефлексією і обговоренням питань: Що вдалося і не вдалося зробити в даному проекті? Які питання необхідно обговорити, чи розкрити в майбутніх роботах?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Kkk111.png
Kkk222.png

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери