Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Просвітники України"»
(→Тренери) |
(→Стислий опис проекту) |
||
Рядок 11: | Рядок 11: | ||
=Стислий опис проекту = | =Стислий опис проекту = | ||
− | Проект розроблений для учнів 4 класу з навчального предмету « Я у світі» з теми «Внесок українців у винаходи людства. Продовж місяця учні будуть працювати у групах, досліджувати винаходи українського народу в різних напрямках: наука, культура, спорт. Учні продемонструють свої дослідження у вигляді презентації, інформаційної брошури та блогу.Основною метою цього проекту є дослідження українських винахідників, які зробили вагомий внесок | + | Проект розроблений для учнів 4 класу з навчального предмету « Я у світі» з теми «Внесок українців у винаходи людства. Продовж місяця учні будуть працювати у групах, досліджувати винаходи українського народу в різних напрямках: наука, культура, спорт. Учні продемонструють свої дослідження у вигляді презентації, інформаційної брошури та блогу.Основною метою цього проекту є дослідження українських винахідників, які зробили вагомий внесок. |
=План вивчення теми= | =План вивчення теми= |
Версія за 08:19, 4 лютого 2017
Зміст
Назва навчальної теми
Внесок українців у винаходи людства
Основний та другорядні навчальні предмети
Я у світі, інформатика.
Вік учнів, клас
10-12 років, 4 клас
Стислий опис проекту
Проект розроблений для учнів 4 класу з навчального предмету « Я у світі» з теми «Внесок українців у винаходи людства. Продовж місяця учні будуть працювати у групах, досліджувати винаходи українського народу в різних напрямках: наука, культура, спорт. Учні продемонструють свої дослідження у вигляді презентації, інформаційної брошури та блогу.Основною метою цього проекту є дослідження українських винахідників, які зробили вагомий внесок.
План вивчення теми
Оцінювання
Перед початком проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування, запитань з підказками, а також форми оцінювання вміння аналізувати. Ця форма написана зрозумілою учням мовою, призначена для самооцінювання ними вміння аналізувати.
Протягом проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу. При зворотному зв’язку від однолітків записи збираються в особистій або груповій теці. Контрольний список для самооцінювання свого блогу допомагає учням утримувати увагу на очікуваній поведінці. Всі ці форми оцінювання різних умінь, навичок вчитель пропонує , щоб допомогти учням розуміти до чого їм потрібно прагнути, вміти об`єктивно оцінювати свою роботу.
Під час захисту проектів відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня. Для цього вчитель може скористатися формою контрольного списку презентації, блогу та брошури. Подібні форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням всіх видів роботи, яку виконував учень під час проекту.
Діяльність учнів та вчителя
Перед початком роботи:
● згідно складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам задіяним в реалізації проекту. Далі, вчитель пропонує батькам учнів ознайомитися з дозволом
● вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів, вміння користуватися мережею Інтернет, також показує презентацію "Розуміння авторського права" На початку роботи учні: Вчитель знайомить учнів з вчительською презентацією.
При перегляді презентації учні:
● ознайомлюються з проблемою дослідження
● oзнайомлюються з ключовим та тематичним питаннями вчителя, формулюють свої питання до дослідження, гіпотезу.
● Проводять онлайн-опитування на тему "Що и знаєтее про досягнення українців?"
•Об’єднуються в 3 групи за напрямками роботи (за вподобаннями)
1.Група « Науковці України» Учні мають знати цікаві факти, посилання в мережі Інтернет на отриману тему. Ця група отримала завдання «Внесок українців в галузі науки». Діти шукають та аналізують в мережі Інтернет цікаві факти про досягнення українців, які залишили відбиток в історії науки. Потім учні створюють за шаблоном презентацію.
2. Група «Культурознавці України" При вивченні теми учні досліждують відомих постатей, які зробили вагомий внесок в культурну спадщину України. Учні роблять блог, в якому містяться цікаві факти з даної теми.
3.Група «Спортсмени України» Третя група буде досліджувати та аналізувати таке питання: «Відомі постаті України в спорті». Результатом їх праці буде брошура « Внесок Українців у спорт світу".
Наприкінці проекту Після створення брошури, презентації та блогу, вчитель використовує метод опитування, за допомогою якого він зрозуміє на скільки добре учні засвоїли матеріал.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Кравченко Поліна
Фах, навчальний предмет
Студентка 3 курсу, групи А
Спеціальності "Початкова освіта".
Навчальний заклад
ВП « Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»
Місто\село, район, область
м.Лисичанськ, Луганської області
Контактні дані
E-mail: polinakravchenko345@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
30.01- 04.02.2017
Місце проведення тренінгу
ВП « Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»
Тренери
Ляшенко Катерина Іванівна, Крилова Марина Олександрівна