Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Просвітники України"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
'''Перед початком проекту''' відбувається [https://drive.google.com/open?id=0B7Vf0Ur4oPMrV0diVjk3YXNnVnM попереднє оцінювання] знань учнів за допомогою усного опитування, запитань з підказками, а також форми оцінювання вміння аналізувати. Ця форма написана зрозумілою учням мовою, призначена для самооцінювання ними вміння аналізувати.
 +
'''Протягом проекту''' вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу. При зворотному зв’язку від однолітків записи збираються в особистій або груповій теці. Контрольний список для самооцінювання свого блогу допомагає учням утримувати увагу на очікуваній поведінці. Всі ці форми оцінювання різних умінь, навичок вчитель пропонує , щоб допомогти учням розуміти до чого їм потрібно прагнути, вміти об`єктивно оцінювати свою роботу.
 +
'''Під час захисту проектів''' відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня. Для цього вчитель може скористатися формою оцінювання [https://drive.google.com/open?id=0B7Vf0Ur4oPMrdG1tdHg5emVfYWM презентації], [https://drive.google.com/open?id=0B7Vf0Ur4oPMrSHJ1YW9lYnNYUGc блогу] та  [https://drive.google.com/open?id=0B7Vf0Ur4oPMrcnBPM2FzMUFZUVU брошури]. Подібні форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням всіх видів роботи, яку виконував учень під час проекту.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 22:12, 3 лютого 2017


Назва навчальної теми

Просвітники України

Основний та другорядні навчальні предмети

Я у світі, інформатика.

Вік учнів, клас

10-12 років, 4 клас

Стислий опис проекту

Проект розроблений для учнів 4 класу з навчального предмету « Я у світі» з теми «Внесок українців у винаходи людства. Продовж місяця учні будуть працювати у групах, досліджувати винаходи українського народу в різних напрямках: наука, культура, спорт. Учні продемонструють свої дослідження у вигляді презентації, інформаційної брошури та блогу.Основною метою цього проекту є дослідження українських винахідників, які зробили вагомий внесок

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування, запитань з підказками, а також форми оцінювання вміння аналізувати. Ця форма написана зрозумілою учням мовою, призначена для самооцінювання ними вміння аналізувати. Протягом проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу. При зворотному зв’язку від однолітків записи збираються в особистій або груповій теці. Контрольний список для самооцінювання свого блогу допомагає учням утримувати увагу на очікуваній поведінці. Всі ці форми оцінювання різних умінь, навичок вчитель пропонує , щоб допомогти учням розуміти до чого їм потрібно прагнути, вміти об`єктивно оцінювати свою роботу. Під час захисту проектів відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня. Для цього вчитель може скористатися формою оцінювання презентації, блогу та брошури. Подібні форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням всіх видів роботи, яку виконував учень під час проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кравченко Поліна

Фах, навчальний предмет

Студентка 3 курсу, групи А Спеціальності "Початкова освіта".

Навчальний заклад

ВП « Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»

Місто\село, район, область

м.Лисичанськ, Луганської області

Контактні дані

E-mail: polinakravchenko345@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

30.01- 04.02.2017

Місце проведення тренінгу

ВП « Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»

Тренери

Ляшенко Катерина Іванівна, Крилова Марина Олександрівна