Wiki Стаття учня "Фест Файна Газдиня"

Матеріал з Iteach WIKI
(Перенаправлено з Wiki Стаття учня)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Фест Файна газдиня

Автори проекту

Бричок Євген та Єрмолоаєва Анастасія

Тема дослідження

Дослідити роботу офіціанта без машин та роботу механізованих ліній без обслугоуючого персоналу.

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Чи можливо замінити людську працю на механічну?

Гипотеза исследования

Людська праця в обслуговуванні відвідувачів - не замінна!

Цели исследования

Ми живемо в 21 столітті, в епоху новітніх технологій. Людську працю прагнуть полегшити, створити більш комфортні умови праці для людини. Ця мета торкнулась і ресторанного бізнесу. З'являються механізовані лінії, самообслуговуючі пункти, R-keeper системи и т.п. Проте чи можливо вилучити офіціанта із рушійної сили ресторану?

Результаты исследования

Учні провели досліди:провели опитування серед студентів груп за професією "Кухар; офіціант", провели бесіду з робітниками підприємств масового харчування, опрацювали інформації з інтернет ресурсів. Підводячі підсумки група опитувальних студентів та співробітників ПМХ дали такі показники:

Рисунок412.jpg

Вывод

За допомогою проведених дослідів, опитуванн, анкетування та опрацювання інтернет джерел, учні дійшли висновку, що не можливо замінити роботу офіціанта в ресторані. Її можна дещо полегшити, проте ні в якому разі не замінити. відвідувачі приходячи до ресторану прагнуть відчути камерну обстановку, затишок, домашню гостинність, елегантність, витонченість. Навіть якщо кухня буде приголомшеною, смачною, новітньою, але до цього не буде торкатись рука офіціанта - задоволення буде лише на половину. Підводячи пудсумки, можна відмітити, що "Обличчя" кожної оселі це господиня, а ось ресторану - офіціант".

Полезные ресурсы

Другие документы