Портфоліо Михалюк Оксани Миколаївни учнів 7 класу з географії за темою "Країна навпаки"
Зміст
Назва проекту
Країна навпаки
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
географія
Навчальна тема
Материк Австралія
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис проекту
Навчальний проект з курсу географії материків та океанів 7 клас з теми «Австралія». Учні повинні дослідити загальні відомості, своєрідність географічного положення материка, історію відкриття та дослідження, геологічну будову, форми рельєфу та корисні копалини Австралії, їх порівняння з Африкою, загальні особливості клімату, кліматичні пояси та типи клімату, води суходолу, особливості грунтово - рослиного покриву і тваринного світу, його своєрідність та унікальність, природні зони, населення, Австралійський Союз та зв язок України та Австралії. Учням необхідно створити презентацію, буклет, карту Австралії. Учні будуть працювати в групах: "Геологи" доосліджуть особливості геологічної будови, рельєфу, залягання корисних копалин,"Гідрологи" досліджують внутрішні води, "Біологи" досліджують причини неповторності органічного світу, "Етнографи" досліджують населення материка, визначають расовий та етнічний склад, причини нерівномірного розміщення населення, характеризують досягнення та проблеми розвитку господарства країни, зв’язки з Україною."Історики"визначають вплив географічного положення на природу материка, та досліджують відкриття материка,"Кліматологи"характеризують кліматичні умови материка.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Навчальна ціль роботи над проектом: • вивчення фізико-географічних умов материка як цілісної системи, • розширення знань про географічну оболонку та її компоненти, • формування навичок пошуку інформації в інтернете, • навчання учнів критично оцінювати веб-ресурси, • формування відповідальності за дотримання Законів про Авторське право, • ознайомлення учнів з веб- сторінками для отримання докладніших відомостей щодо учнівської безпеки та відповідального використання Інтернету. Під час роботи над проектом учні зможуть здійснити наступне (очікувані результати): • З’ясувати причинно-наслідкові зв’язки між географічним положенням та природою материка. • Характеризувати географічні умови різних частин материка та показувати на карті географічні об'єкти . • Порівнювати та співвідносити показники клімату різних кліматичних поясів. • Визначати, як кліматичні умови впливають на рівень засвоєння частин материка. • Аналізувати кліматичні діаграми окремих територій та встановлювати їх місцеположення. • Визначати та складати стислий опис населення материка, рівень розвитку економіки за географічними картами.
Учні наприкінці проекту мають: називати: основні відомості про відкриття та дослідження материка; особливості географічного положення; наводити приклади: форм рельєфу, типів клімату, внутрішніх вод, представників рослинності і тваринного світу; пояснювати: особливості географічного положення материка; основні типи клімату Австралії, їх вплив на формування вод суходолу; особливості заселення Австралії. порівнювати: географічне положення Австралії і Африки; визначати: зв’язки Австралійського Союзу з Україною; оцінювати вплив людини на унікальну природу материка; показувати на карті: миси: Йорк, Південно-Східний, Стіп-Пойнт, Байрон; моря: Коралове, Тасманове, Арафурське; затоки: Карпентарія, Велика Австралійська; острови: Тасманія, Великий Бар’єрний риф, Нова Зеландія, Нова Гвінея; півострів Кейп-Йорк; Західно-Австралійське плоскогір’я; Центральну низовину; гори: Великий Вододільний хребет (г. Косцюшко); річки: Муррей, Дарлінг; озеро Ейр; пустелі: Велика Піщана пустеля, пустеля Вікторія.
Опис оцінювання
Плану До початку проекту Для успішного проведення проекту визначити потреби учнів. Проаналізувати матеріали про вибір стратегій та їх використання в проектній діяльності. Скласти план оцінювання. Використати критерії оцінювання та інструменти оцінювання для оцінки якості плану оцінювання для навчальної теми та методики оцінювання. Розробити форму оцінювання результатів роботи в групі, оцінити приклад учнівської роботи на відповідність цілям запланованого навчального процесу. Створити план оцінювання, заповнити графік оцінювання. Провести з учнями анкетування щодо визначення вмінь працювати творчо та у групі для успішної роботи над проектами та заповнити таблиці З-Х-Д. Впродовж роботи над проектом Ознайомити з журналом оцінювання учнівських робіт. Запропонувати учням заповнити лист планування роботи в групі. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання презентації та рекламного буклету. Провести рефлексію щодо роботи над проектом. Наприкінці роботи над проектом Надати учням листи для самооцінки, оцінки роботи групи,оцінювання мультимедійної презентації до проекту, критерії оцінки якостей учнів під час захисту проекту, форму для взаємооцінювання презентації учнями іншої групи. Запропонувати написати відгук на роботу однокласника. Рефлексія – завершити таблицю «З-Х-Д». Провести тестування для оцінювання знань з теми.
Діяльність учнів і вчителя
- [3]Презентація учнівська
- [4]Презентація учительска
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Михалюк Оксана Миколаївна
Фах, навчальний предмет
вчитель географії
Навчальний заклад
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103
Місто\село, район, область
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Контактні дані
moxsan79gmail.com.
Про мене
вчитель географії Криворізької загальноосвітньої школи № 103, І-ІІІ ступенів
Мій внесок
Мої проекти
Портфоліо з теми
Мої файли
Мої закладки
ТРЕНІНГИ
== Портфоліо Михалюк Оксани Миколаївни для учнів 7 класу з географії "Країна навпаки".