Портфоліо Потоцької Наталії Іванівни з теми "Українські казки"

Матеріал з Iteach WIKI
(Перенаправлено з Моє портфоліо)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Українські народні казки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українське читання, позакласне читання

Навчальна тема

Українські народні казки про тварин

Вік учнів, клас

2 клас, 7-8 років

Стислий план вивчення теми

Проект для 2 класу з українського читання. Під час роботи над проектом «Українські народні казки про тварин» учні опрацюють навчальний матеріал, колективно створять ілюстрований довідник «Народні казки про тварин», поглиблять знання народними казками. Об’єднавшись у 4 групи , учнями буде створено презентацію книги – довідника. Завершенням проекту буде творча робота. Інсценізація казки «Півник та Курочка».

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі

По закінченню проекту учні зможуть: 1. Ілюструвати за змістом казки. 2. Інсценізувати народні казки. 3. Виготовляти ілюстрації до казок. 4. Відповідально мислити, що дозволить формулювати надійні вірогідні судження для окреслення та вирішення проблем: з’ясовувати позитивні та негативні риси характеру , що впливають на діяльність людини. 5. Працювати в групах. 6. Швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати:оцінювати web- ресурси. 7. Спілкуватися в Інтернеті за допомогою чату.

Опис оцінювання

Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким третя група, що ділиться на творчі групи готує анонс до свого розділу казки з питанням «Мудрість у казках перемагає?» має створити презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Вчитель використовує Контрольний список процесу дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання - Казка відображує життя людей , чи навпаки?

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Потоцька Наталія Іванівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Богуславська ЗШ І-ІІІ ступенів


Місто\село, район, область

село Богуслав, Павлоградський район

= Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.06.-24.06.2017


Місце проведення тренінгу

Богуславська ЗШ І-ІІІ ступенів


Тренери

Пазіна Н.В.