Шаблон:Форма оцінювання демонстрації Портфоліо

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:28, 29 березня 2013, створена Katirina1981 (обговореннявнесок) (План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі))

Перейти до: Навігація, пошук
УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
В текст своєї персональної сторінки вписуєте {{subst:Шаблон:Форма оцінювання демонстрації Портфоліо}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці Редагувати;
вносите правки в існуючі розділи.


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Ключове запитання - Чи рятує природа людину у хвилини неспокою та відчаю? Тематичні запитання - Яка роль і місце поета в суспільному житті? Чому Коцюбинського називають Великим сонцепоклонником? Чому М.Коцюбинського називають письменником-психологом? Оцінювання вчителем, однолітками та самооцінювання здійснюється протягом вивчення теми. Система оцінювання накопичувальна (під час всього проекту),12-бальна (підсумкова оцінка в кінці проекту). Інструменти оцінювання: - контрольні списки (протягом проекту),форми опитування (протягом проекту), форми оцінювання (протягом проекту). Оцінюються: протягом проекту — робота у групах, на заключному етапі — мультимедійна презентація групи, дослідження «Що вплинуло на імпресіоністичну манеру письма М.Коцюбинського?», дослідження «Імпресіонізм як вид мистецтва». Методичні засади Навчальні цілі - Розвивають навички вивчення біографії письменника, розкривають особливості жанру і змісту новели; удосконалюють вміння логічно висловлювати свої думки; за допомогою аналізу художніх особливостей твору розкривають внутрішній стан ліричного героя-митця, особливості його світосприйняття, громадську позицію; розвивають естетичні смаки; навчаться співпрацювати у групах; вдосконалять навички роботи з комп'ютером. Діяльність учнів - під час роботи над проектом учні проводять дослідження щодо творчості М.Коцюбинського. Діяльність вчителя: допомога у пошуку інформації за темою, коригування наданих учнями матеріалів. Діяльність учнів: • пошук та опрацювання матеріалів за темами; • робота у групах; • створення мультимедійної презентації; • презентація та захист робіт груп. Вступний етап. Вступна презентація вчителя, оголошення мети проекту. Проводиться обговорення та опитування за допомогою таблиць “З-Х-Д” з метою виявлення рівня знань учнів. Школярі ознайомлюються з планом проекту, критеріями оцінювання, об'єднуються у групи.

Робота над проектом. Учні збирають та опрацьовують матеріал за наданими темами у групах. Індивідуальні консультації використовуються вчителем для коригування робіт, надаються поради щодо поліпшення якості роботи. Школярі використовують само-, взаємооцінювання виконаної роботи у проекті. Після обробки всіх матеріалів учні готують презентації роботи над проектом, дослідження.

Завершальний етап. Учні демонструють мультимедійну презентацію. Вчитель оцінює за формами оцінювання етапи проекту і виставляється оцінка у журнал. Підбиття підсумків роботи над проектом.

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ