Портфоліо для учнів 10 класу з Всесвітньої історії за темою "Міждержавний шторм ХХ ст."

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:57, 15 червня 2017, створена Оксана Морозова (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Міждержавний шторм ХХ століття

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет – Всесвітня історія. Допоміжні дисципліни – історія України, образотворче мистецтво, українська література.

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Міждержавний шторм ХХ століття» розрахований для учнів 10 класу. Основним видом діяльності є самостійна науково - пошукова діяльність учнів. Учні в даному проекті будуть виконувати роль дослідників, які будуть аналізувати театри бойових дій протягом 1914-1918 рр.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми


План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту я роздаю дітям таблиці ЗХД. Діти переглядають презентацію вчителя. Використовую тести, опитування, діагностику навчальних потреб учнів, «мозковий штурм» і визначаю рівень знань учнів на початок вивчення теми. Для цього використовую такі інструменти, як опитувальник, основні запитання, таблиці ЗХД, пропоную сильнішим учням створити свої презентації, проводжу анкетування, слабшим пропоную виконати завдання за шаблоном. Також діти створити кросворди, провести самооцінку. Під кінець проводиться контроль рівня знань учнів з даної теми.

Таблиця ЗХД

Тести

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, у ході мозкового штурму складають асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відвідують музеї, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. Завдання для роботи груп: • І - група. Опрацювати історичні джерела та зробити висновок «Бойові дії та битви 1914 р.» • ІІ - група . Опрацювати матеріал підручника, зробити висновки про особливості перебігу бойових дій 1915 – 1917 років. • ІІІ – група. Проаналізувати останні битви 1917-1918 рр. та наслідки Першої світової війни.

Презентація ідей

Презентація вчителя

Презентація учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Морозова Оксана Миколаївна

Фах, навчальний предмет

учитель історії

Навчальний заклад

Гвардійська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

berryoksi1@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.06 - 24.06. 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Черкаська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

Тренери

Ткачук Олена Костянтинівна