Портфоліо Яреськовської Олександри з теми "Музей - скарбниця історії"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:04, 9 серпня 2013, створена Яреськовська Олександра Андріївна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Речові історичні джерела. Музеї»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія. Інформатика. Мистецтво

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з історії для учнів 5 класу з теми «Речові історичні джерела. Музеї». Під час роботи у проекті учні, об’єднавшись у групи, досліджуватимуть, як музеї зберігають для нас історію. Вони з’ясують, що таке музеї, коли вони виникли, де знаходяться найбільші музейні зібрання, які є види музеїв, відвідають Тростянецький краєзнавчий музей з екскурсією. Результати своїх досліджень викладуть на презентаціях, у блогах та на вікі.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель оголошує та пояснює тему для учнів, попросивши їх розповісти про свій досвід відвідування музеїв. Для цього використовує демонстрацію стартової презентації. Спільно вони планують екскурсію до місцевого краєзнавчого музею, щоб сприяти підвищенню інтересу учнів до теми і розвивати їх навички спостереження. Після екскурсії проводиться аукціон цікавих фактів, які запам’ятав кожен учень. Це забезпечить увагу під час екскурсії та можливість для учня прислухатись до себе: що особисто для нього важливо з усього, що я побачив у музеї. Учні, об’єднавшись у групи, досліджують тематичні питання: Як виникли музеї? Які найбільші музеї існують у світі? Які види музеїв розрізняють і чому? Які існують неординарні музеї?. Результати пошуку в Інтернеті аналізують, систематизують та викладають на презентації, ведуть блог свого проекту та пишуть вікі статтю. Презентують досягнення на предметному тижні історії в школі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05-11.08.2013

Місце проведення тренінгу

Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради Сумської області

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна