Портфоліо П.І. з теми "«Історія Київської Русі через вивчення побуту та звичаїв її населення»"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:19, 9 вересня 2012, створена Sim-1 (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Історія Київської Русі через вивчення побуту та звичаїв її населення.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України

Навчальна тема (як записано в програмі)

Київська Русь

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис

7-й клас , Київська Русь наприкінці Х ст.- у першій половині ХІІІ ст., збір інформації в інтернеті та бібліотеках та її подальше застосування у проекті,учні виконують роль пошуковців та авторів матеріалів, які будуть застосовані у проекті, це можуть бути доповіді, реферати, відео та аудіо матеріали тощо.

Повний План вивчення теми

[ План вивчення теми]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опанувавши навчальний матеріал учні зможуть пояснювати чому і яким чином на Русі було впроваджено християнство та причини процесу політичної роздробленості Київської Русі; схарактеризувати внутрішню та зовнішньополітичну діяльність київських князів; проаналізувати письмові джерела тих часів: «Руську правду», «Правду Ярославичів», «Поучення» Володимира Мономаха та процес виникнення писемності в Київській Русі; описати пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва; показувати на карті кордони Київської Русі, головні міста, території князівств часів роздробленості.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту. Опитування, контрольна робота. Список питань підготовлений вчителем. Впродовж роботи над проектом. Поточний контроль, перехресне оцінювання учнями, роботи виконаної їх однокласниками. Контрольні питання, контрольний список для оцінювання однокласниками. Наприкінці роботи над проектом. Захист дітьми своїх проектів та кінцеве оцінювання групами учнів створених сайтів. Загальні питання, що виникли після захисту проекту.


Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Вчитель ділить учнів на групи котрі будуть працювати над окремими розділами теми Вчитель доводить до відома учнів та їх батьків інформацію про збереження персональних даних під час проведення учнями роботи з мережею інтернет та прав на їх публікації. Вчитель надає учням перелік сайтів з яких можна отримати інформацію по наведеній тематиці. Учні за наведеним списком відшукують теоретичну на методичну інформацію в мережі та створюють ряд презентацій, що розкривають їх тематику. У заключній частині учні у доповіді захищають самостійно створені ними проекти. Інші групи учнів оцінюють їх роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стеблецький Юрій

Фах, навчальний предмет

учитель Історії України та Всесвітньої історії

Навчальний заклад

Одеський НВК №13

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворівський район, Одеська область.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012 – 23.08.2012

Місце провведення тренінгу

Одеський НВК №13

Тренери

Зикова Віта Анатоліївна